Нужен автобус для перевозки школьников

 • GeliosGelios
  Сообщений: 23
  Кто уже с опытом заказа автобуса для школьников младших классов, порекомендуйте, пожалуйста. поверенных перевозчиков. Я кому не позвоню у них нет разрешения на перевозку детей. Спасибо.
 • Zayka39Zayka39
  Сообщений: 69
  я Вам ответила на синем
 • knopa_sknopa_s
  Сообщений: 487
  И не найдете, т.к. нет такого документа, который называется "разрешение на перевозку детей" . Достаточно лицензии Есть ПРАВИЛА надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджені постановою Кабінету Міністрів України
  від 18 лютого 1997 р. N 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 р. N 1184) 

  Перевезення організованих груп дітей

  63. Перевезення організованих груп дітей повинно здійснюватися із забезпеченням високого рівня безпеки та надійності транспортного обслуговування.
  64. Максимальна кількість дітей для перевезення автобусом не повинна перевищувати кількості місць для сидіння, визначеної технічною характеристикою та реєстраційними документами транспортного засобу.
  65. Організовані групи дітей повинні перевозитися досвідченими водіями, які мають стаж керування транспортним засобом не менш як п'ять років.
  На маршрут, що виходить за межі населеного пункту та протяжність якого становить понад 250 кілометрів, повинні направлятися два водії.
  (пункт 65 доповнено абзацом згідно з постановою
  Кабінету Міністрів України від 29.06.2011 р. N 708)
  66. Перевезення організованих груп дітей колоною з п'яти і більше автобусів здійснюється за умови супроводу відповідними територіальними підрозділами Державтоінспекції.
  67. До початку перевезення організованих груп дітей замовник послуг і перевізник:
  (абзац перший пункту 67 із змінами, внесеними згідно з
  постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 р. N 983)
  1) визначають маршрут перевезення організованих груп дітей, як правило, такий, за яким уже здійснюються регулярні перевезення;
  2) встановлюють зупинки автобуса:
  технічні - одна на перші 50 кілометрів і не менше однієї - на кожні наступні 100 кілометрів маршруту;
  для відпочинку - на п'ять хвилин через кожну годину руху і на 30 хвилин - через кожні п'ять годин руху (допускається поєднання 30-хвилинного відпочинку з перервою на обід);
  для приймання їжі - через три - п'ять годин руху;
  для ночівлі;
  3) складають схему маршруту та встановлюють розклад руху.
  68. Перевезення організованих груп дітей здійснюються тільки у світлу пору доби і за сприятливих погодних умов.
  69. Замовник послуг повідомляє не пізніше ніж за сім робочих днів автомобільному перевізнику про здійснення перевезення організованих груп дітей.
  Автомобільний перевізник не пізніше ніж за три робочих дні до запланованого перевезення організованої групи дітей повідомляє територіальному підрозділу Державтоінспекції про дату здійснення кожного такого перевезення, подає йому на узгодження та замовнику послуг на затвердження схему маршруту та розклад руху автобусів.
  Схема маршруту та розклад руху оформляються у трьох примірниках.
  Один примірник схеми маршруту і розкладу руху видається водію, інші зберігаються у замовника послуг та перевізника.
  (пункт 69 із змінами, внесеними згідно з постановою
  Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 р. N 983,
  у редакції постанови Кабінету
  Міністрів України від 29.06.2011 р. N 708)
  70. Замовник послуг зобов'язаний:
  (абзац перший пункту 70 із змінами, внесеними згідно з
  постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 р. N 983)
  до початку поїздки скласти у трьох примірниках список групи дітей;
  допускати до поїздки дітей, які зазначені у списках і не мають протипоказань для далеких поїздок за станом здоров'я, що підтверджується відповідною довідкою лікаря;
  призначити для кожної групи з десяти дітей керівника, відповідального за супроводження їх під час поїздки, а для групи з 30 і більше дітей - медичного працівника та провести інструктаж з правил поведінки і техніки безпеки.
  71. Рух колони автобусів з організованими групами дітей здійснюється відповідно до Правил дорожнього руху.
  72. Замовник послуг зобов'язаний забезпечити дітей питною водою, засобами медичної допомоги, а керівника групи телефонним зв'язком і списком телефонних номерів служб екстреного виклику.
  (пункт 72 із змінами, внесеними згідно з постановою
  Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 р. N 983,
  у редакції постанови Кабінету
  Міністрів України від 29.06.2011 р. N 708)
  73. Керівник групи дітей зобов'язаний:
  провести бесіду з дітьми, ознайомити їх з правилами поведінки і техніки безпеки під час поїздки;
  забезпечувати дотримання дітьми належного порядку під час руху (діти повинні сидіти на призначених для цього місцях), а також під час посадки (висадки) з автобуса;
  забезпечувати посадку (висадку) дітей після зупинки автобуса тільки з посадкового майданчика, а в разі його відсутності - з тротуару або узбіччя, якщо це неможливо - з крайньої смуги проїзної частини (але не з боку суміжної смуги для руху), за умови, що це безпечно і не створює перешкод іншим учасникам руху, а також справності засобів аварійної світлової сигналізації;
  проходити з організованою групою дітей тільки тротуарами та пішохідними доріжками, а у разі їх відсутності - краєм проїзної частини назустріч руху транспортних засобів і тільки у світлу пору доби;
  підписати після надання транспортної послуги дорожній лист, замовлення на перевезення, зазначивши відстань, час початку та закінчення роботи, а у разі зміни розкладу руху - її причину.
  74. У разі настання несприятливих погодних і дорожніх умов, виходу з ладу автобуса, виникнення загрози безпеці руху, а також погіршення стану здоров'я водія необхідно припинити рух з повідомленням про це перевізника, який повинен вжити заходів для доставки дітей до кінцевого пункту маршруту, заміни автобуса, водія.
 • knopa_sknopa_s
  Сообщений: 487
  поэтому можете смело выбирать перевозчика с лицензией и удобным автобусом, который вас устраивает по цене. Для перевозки по Киеву даже ГАИ уведомлять не нужно :)
 • GeliosGelios
  Сообщений: 23
  спасибо
 • GeliosGelios
  Сообщений: 23
  спасибо, познавательно
 • knopa_sknopa_s
  Сообщений: 487
  если нужны контакты - пишите в личку. Мы завазывали "Богдан" на 27 чел. по Киеву и "Setra" на 38 чел. по области
 • GeliosGelios
  Сообщений: 23
  написала в личку
 • knopa_sknopa_s
  Сообщений: 487
  ответила
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ