Вагітність після 4 викиднів...

• OlesyaVOlesyaV
    Чи є у вас історії зі щасливим кінцем чи може ви ця щаслива мама?
    Моя близька подруга зараз вагітна. Оптимізму в неї немає і особливо вона не радіє, - причина банальна, після 4-х невдач вона вже боїться на щось сподіватися.
    Я дуже-дуже рада цій вагітності і впевнено, що цього разу усе дійде до пологів, але як передати свій настрій подрузі? Так склалося, що я завагітніла саме тоді, коли вона втратила дитину, тож
    усі ці роки я перед нею боялася особливо радіти материнству і не завжди
    розповідала про досягнення малої і наші з нею щасливі моменти...
    Впевнена, що відсутність емоційного контакта з дитинкою - це не дуже добре для розвитку манюні. Але чим підбадьорити подругу вже навіть не знаю. Може підкажете чарівні історії?
  • pusiapusia
    Вам скорее в раздел "хочу ребенка", зайдите на старый форум, там сверху висит подраздел "регистратура" (крупными буквами).Почитайте, насколько я помню, у одной девочки было 7 (!!!) выкидышей.А вообще, вашей подруге надо бы выяснить причину, почему у нее эти выкидыши.
  • dnepr.dz@meta.uadnepr.dz@meta.ua
    все у вас получится
  • OlesyaVOlesyaV
    dnepr.dz@meta.ua у мене вже є дитина, а переживаю я за подругу. :)
  • ya.lalmama@ya.ruya.lalmama@ya.ru
    OlesyaV да этот пользователь просто пишет какие-то общие фразы во всех темах, видно, набирает баллы в программе лояльности
    :-w
  • OlesyaVOlesyaV
    pusia, дякую, що не лишилися байдужою! Перечитала, як ви порадили,  "Реєстратуру", та, нажаль, нічого втішного там не знайшла. Може іще хтось щось хороше тут (в цій темці) напише. Вибрала "Беседку", бо тут найактивніше усі бувають. Не можу звикнути до нового форуму, на старому була шаленна активність, а тут... Мабуть не одна я сумую за старим форумом...

• ya.lalmama@ya.ruya.lalmama@ya.ru
    OlesyaV а вообще, моей подруге, у которой был выкидыш, ей после него, там в течении какого-то короткого времени, делали укол, суть которого - заставить организм "забыть" плохой опыт и не повторять его в будущем. после этого она успешно забеременела и родила, и Б была легкая.

в принципе, морально сложно, конечно, "настроить" подругу - тут с обычной Б и сохранениями переживаешь, что уж говорить про такую "историю"...

Но вера и молитвы - они многое дают.. Бог в помощь и поддержку!
  • OlesyaVOlesyaV
    ya.lalmama@ya.ru, дякую, що пояснили. Помітила, що поспливало багато старезних тем, - людина 2-3 роки тому про щось питала, а відовідають їй зараз... Жаль, що бали нараховуються за кількість відповідей, а не за їх зміст. ((

Дякую, що розповіли історію своєї подруги. Про укол нічого не чула. Може перепитаєте подругу, що саме їй кололи (якщо це нею ще пам*ятається)?

Сьогодні саме говорили про церкву і про молитви... Вона вже ні в що не вірить, до церкви йти не хоче... Мабуть треба мені поставити за неї сорокоуст.
    Мені імпонує казкотерапія, кілька тижнів тому знайшла їй одну казку Ельфіки з книжки "Как мамочка за чудом ходила" і прочитала по телефону, коли подруга потрапила до лікарні із загрозою викидня...
    Окрім мене дівчата за неї та за її "пузенятко" моляться. Але мені все здається, що цього не достатньо...
  • anna17033@ya.ruanna17033@ya.ru
    Девочки, у меня похожая ситуация. Подруга не может забеременеть, лечилась долго и больно, а потом у них получилось, но не на долго (до 8 нед.). А я как раз в это время была беременна и не знала о чем с ней разговаривать, искала отстраненные темы (она в другом городе живет и общение в основном у нас по телефону). Тут у нас малышка, а они опять пробуют. Мы то созваниваемся, а у меня ж какие новости - только про ребенка. Сейчас других тем. Вот я и сама не знаю как мне быть.
  • OlesyaVOlesyaV

Мы то созваниваемся, а у меня ж какие новости - только про ребенка. Сейчас других тем. Вот я и сама не знаю как мне быть.

Моя подруга дуже любить говорить про дітей, вона багато читала і спілкувалася з мамами малят, але я як уявлю, що вона може в цей момент відчувати...
    Ось так я теж ці роки  намагалася говорити про будь-що, але не про доньку, бо я буду скаржитися, а подруга  думатиме, що я не розумію свого щастя...
    Тепер дуже сподіваюся, що вже за 7 міс. буду передавати "мамський" досвід. :) Тільки б усе склалося...
  • pusiapusia
    OlesyaV 
     я все равно порекомендовала бы вам написать тему в "хочу ребенка", все-таки там девочки, которые сталкивались с подобными проблемами, что-то обязательно посоветуют.А по старому форуму тоже скучаю, никак не могу привыкнуть к новому... На фига его меняли? Столько народу ушло...

• radara@rambler.ruradara@rambler.ru
    Чи є у вас історії зі щасливим кінцем чи може ви ця щаслива мама?
    Моя близька подруга зараз вагітна. Оптимізму в неї немає і особливо вона не радіє, - причина банальна, після 4-х невдач вона вже боїться на щось сподіватися.
    Я дуже-дуже рада цій вагітності і впевнено, що цього разу усе дійде до пологів, але як передати свій настрій подрузі? Так склалося, що я завагітніла саме тоді, коли вона втратила дитину, тож
    усі ці роки я перед нею боялася особливо радіти материнству і не завжди
    розповідала про досягнення малої і наші з нею щасливі моменти...
    Впевнена, що відсутність емоційного контакта з дитинкою - це не дуже добре для розвитку манюні. Але чим підбадьорити подругу вже навіть не знаю. Може підкажете чарівні історії?

так а определили причину 4-х неудавшихся беременностей Вашей подруги?
  • radara@rambler.ruradara@rambler.ru

OlesyaV

Я ж так понимаю, что подруга Ваша уже обследована от А до Я, правильно? Что у нее с гемостазом, нет ли АФС, цитотоксичности, ну это те вещи и не только они, которые могут давать срывы беременностей.

• adminforumadminforum
    при подведении итогов участники будут проверяться на "повторные айпи" (чтобы не было по 5 ников одного автора) и на содержательность (чтобы не было таких вот общих фраз)
    OlesyaV писал(а):

Жаль, що бали нараховуються за кількість відповідей, а не за їх зміст. ((

• OlesyaVOlesyaV
    adminforum, дякую за відповідь! Програма лояльності - це добре, а от шлях до перемоги залежить від совісті учасників. )
    Можна просто жити форумом: писати, бо не можеш промовчати, запитувати, коли є в цьому потреба, ділитися думками, шукати, сумніватися... А можна - набирати бали. 8-/ Оживити форум можна лише теплотою сердець, а не кількістю ключових слів чи порожніх повідомлень. Тут є хороші люди - і це ГОЛОВНЕ!! :)
  • OlesyaVOlesyaV
    radara@rambler.ru
    Моя подруга живе за кордоном. Знаю, що обстежувалася і, що причини зриву вагітності кожного разу їй говорили різні - оце і все, може вона не дуже хотіла розповідати такі деталі, а може це я не наполягала і не допитувалася про деталі...
    Подруга хотіла в цю поїздку обстежитися в Україні, кілька лікарів пройти та зубки пролікувати, але перед самим від*їздом запідозрила вагітність. Ось так вийшло, що малюк зараз розвивається на батьківщині мами, але вже скоро полетить додому. :) Сподіваюся, що 5-ї трагедії не станеться...

• Irinaaleks65@mail.uaIrinaaleks65@mail.ua

Совершенно случайно "попала" на Ваше письмо по поводу подруги. Почти двадцать семь лет назад я, будучи в роддоме, познакомилась с женщиной, у которой это была пятая беременность и первая из них, которая закончилась благополучными родами. До этого было, как и у Вашей подруги, четыре неудачные попытки родить ребенка. На пятый раз она родила здоровую девочку! Раньше деток сразу мамочкам не давали. Пока ей не принесли и она ребенка не увидела, говорила, что надеется только на чудо. Держалась молодцом. И у нее все получилось! Должно получиться и у Вашей подруги. Главное верить!
  • OlesyaVOlesyaV
    Дуже дякую вам за повідомлення! Я впевнена, що немає нічого випадкового.
    Ваша розповідь прийшла дуже вчасно. :) Завтра подруга їде на УЗД до Підченка і я сподіваюся, що він порадує, - і її, і всіх небайдужих, - хорошою новиною про те, що з малям усе гаразд і воно розвивається відповідно віку.

Запис до Підченка - це окрема історія. Наприкінці серпня я порадила подрузі відвідати Підченка, бо дуже довіряю йому, - хотілося, аби саме він подивився і сказав як там манюнечка, чи все гаразд.
    На цей місяць запис починався в перших числах вересня, а подруга, перебуваючи в лікарні, забула записатися. Коли вона на початку минулого тижня "дозріла", і запитала в мене контакти, звісно, місць на УЗД вже не було. Я передбачаючи це порадила лишити свій номер телефону, аби їй передзвонили, коли звільниться місце... Проте подругу відразу засмутили заявою, що відмов не буває, і... через кілька годин передзвонили, що з*явилося віконце і можна потрапити до Підченка.
    Дуже хочу бачити свою подругу щасливою, - хай, нарешті, її бажання стати мамою здійсниться. :)

Іще раз дякую вам за небайдужість і позитив! Хай вам щастить у всьому!!

Совершенно случайно "попала" на Ваше письмо по поводу подруги. Почти двадцать семь лет назад я, будучи в роддоме, познакомилась с женщиной, у которой это была пятая беременность и первая из них, которая закончилась благополучными родами. До этого было, как и у Вашей подруги, четыре неудачные попытки родить ребенка. На пятый раз она родила здоровую девочку! Раньше деток сразу мамочкам не давали. Пока ей не принесли и она ребенка не увидела, говорила, что надеется только на чудо. Держалась молодцом. И у нее все получилось! Должно получиться и у Вашей подруги. Главное верить!

• OlesyaVOlesyaV
    Сьогодні була з подругою вже на другому УЗД у Підченка.
    У неї буде хлопчик!!! З малятком усе гаразд. Порадійте за майбутню маму і... вірте в дива!
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ