Детские книги и товары! Интернет-магазин

 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58

  Книжка-альбом великого формату для маленьких художників!

  Виявляється, всього лише пальчиками можна намалювати різних кумедних звіряток, маленьких дітлахів та багато інших малюнків! Декілька простих штрихів олівцем - і персонажі оживають! Це зовсім не складно і дуже весело!!!

  В книзі 65 ідей, як навчитися малювати пальчиками та 20 малюнків, які треба завершити - безмежний простір для фантазії!
  Завдяки формату книги - 25х25 см, малювати в ній можна разом з друзями, батьками, братиками і сестричками!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Успейте сделать заказ, чтобы не платить за доставку!!!  Чтобы получить бесплатную доставку, при оформлении заказа на сайте введите промокод: free.
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Актівіті Алена Ґрі. Ігри та розваги

  Ігри та головоломки для дітей від 4 років у книзі «Ігри та розваги» з серії Активіті Алена Грі.  Ця книга великого формату для кмітливих дітлахів та іхніх батьків! У ній книзі ви знайдете безліч найрізноманітніших завдань, головоломок, лабіринтів, саморобок й ігр для малюків.   З книгою-актівіті ви весело та з користю будете проводити час та займатись із дитиною.
  А для перевірки себе на на кожній сторінці є відповіді.
  Формат книги 23х33 см.


 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Чудовий дитячий англійський словник для ефективного вивчення англійської мови. З таким словником вивчати англійську легко і цікаво!

  Маленький учень вивчить алфавіт, слова та ще й пограється: пройде лабіринтом, знайде відмінності, розфарбує малюнки, виліпить із пластиліну літери, знайде відповідність і заспіває пісню про абетку.  У цьому словнику є безліч цікавих завдань, з якими малюк буде розвивати дрібну моторику, образне і логічне мислення, увагу, пам’ять. Чудові веселі ілюстрації в книзі допоможуть швидше запам’ятати англійські слова, а короткі вірші сприятимуть розвитку фонетичного слуху і слухової пам’яті. З таким словником навчатися іноземної мови — одне задоволення!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Ця книга запрошує маленьких читачів у світ чарівних казок, де сили природи, звірятка та діти товаришують у злагоді. Історії та оповідання обов’язково сподобаються малятам, адже вони так люблять мріяти та пізнавати світ навколо себе!   В книзі є кілька казок, створених дитячою уявою: вони ніби спонукають дитину до діалогу з маленьким автором, до власної творчості.

  Це прекрасна можливість для батьків провести вечірній час зі своїми дітьми, а для дитини – скоріше заснути, щоб побачити чарівні сни!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  «Книжка-з’їжка» це незвичайна книжка!
  Ця книжка допоможе навчити дитину основ кулінарії та самостійності.  Разом із героїнею історії — дівчинкою Лізою ваша дитина навчиться готувати найпростіші сніданки та обіди: бутерброди, яєчню, кашу, супи; в дитини з’явиться бажання допомагати мамі на кухні. Також книга знайомить юних читачів із тим, що треба знати про сучасні продуки, побутову техніку та пристрої на кухні.   «Книжка-з’їжка» неодмінно сподобається вашим дітям яскравими незвичними ілюстраціями та «апетитним» змістом! Раджу не читати цю книгу голодними
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Веселые заготовки для декорирования станут украшением вашего праздника!  Их можно разукрасить акриловыми красками или оформить в технике декупаж и они превратятся в замечательные поделки, которые порадуют не только вас, но и ваших близких. Такие сувенирчики можно подарить вместе с праздничным куличем и будьте уверенны, что друзья оценят эту красоту! Фигурки можно поставить на подставки, а можно сделать из них магнитики.  В наборе: 20 фигурок, подставки, 2 магнитные ленты. Размер фигурок от 3,5 см до 5 см. Набор не комплектуется красками и кисточками! 
  Большой выбор пасхальных наборов здесь
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Книга-віммельбух на мелованному папері в твердій обкладинці призначена для малюків віком від 2 рочків.  На сторінках цієї книги ви познайомитесь із родиною зайців: тато — Заєць, мама — Зая та прудкі зайченята — Пухнастик, Вухастик, Стрибунчик і маленький Хвостик.


  Разом з веселими зайцями малюк вирушить у захопливу подорож і дізнається багато цікавого про аеропорти, літаки та добереться аж до спекотних островів у океані! А ще,виконуючи невеличкі цікаві завдання з пошуку «дрібних малюнків», дитина розвине увагу, пам’ять та спостережливість.
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Новая серия детских книг для изучения английского языка!
  Первый английский с Nick and Lilly.
  image  Герои книги – Ник и Лили помогут ребенку легко и просто выучить английский язык!
  Вы побываете с ними в зоопарке, покормите слонов, полюбуетесь на дрессированных морских котиков и выучите слова и фразы, которые можно использовать, гуляя в зоопарке. 
  Преимущество этой книги в том, что в игровой форме легко заучиваются английские слова и предложения. На каждой страничке одна картинка и одно короткое предложение. 
  На последней страничке есть словарик с популярными словами и транскрипциями к ним. Успех в изучении гарантирован всем!

  В серии 7 книг по темам:
  1. At the playground
  2. At the zoo
  3. At the nursery school
  4. At the supermarket
  5. At the nursery school
  6. Nick"s birthday
  7. Visiting the grandparents
  И кстати, комплектом дешевле!!! Заказывайте, и изучайте английский легко!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Как известно, тело человека – удивительный механизм, совершенное творение природы! Энциклопедия «О теле человека» поможет более подробно узнать об "устройстве" нашего организма.  Из энциклопедии Вы узнаете как «работает» человеческий организм, почему мы испытываем боль, как работает сердце, мозг, и какие тайны скрывает ДНК. Энциклопедия «О теле человека» ответит на многие вопросы юных читателей и поможет узнать массу интересного и удивительного о своем организме. 
  В книге также есть вкладыш-плакат «О теле человека» размером 41,5х59 см
  Отличная энциклопедия в твердом переплете для детей от 6 лет издана на русском и украинском языках!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58


  Книга «Мама поспішає додому» розповідає малюкам про те, які пригоди і історії можуть трапитися з їх мамами по дорозі на роботу та з роботи додому. Дракони, міліціонери, пожежні машини та навіть акули — нічого не боїться мама малюка Лесика, адже вона поспішає до свого синочка!  Ця казкова історія сприяє розумінню дорослого життя ат пояснює причини відсутності дорослих протягом дня.

  Книжка формату 21,5х21,5 см в твердій обкладинці, на мелованому папері містить багато ілюстрацій пригод відважної мами.  Приємним бонусом є настільна гра «Мама поспішає додому» та наліпки, якими можна прикрасити книгу! Розмір ігрового поля 40х79,5 см.
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58

  Игра с липучками "Театр+прятки"

  Интересная игра с липучками для малышей и их родителей!

  image

  Герои сказок крепятся к игровому полю спомощью липучек!

  Их также можно перемещать по полю,повторяя сюжет сказки. А некоторые персонажи спрятались наигровом поле в ожидании, пока малыш  их найдет  и прикрепит соответствующую фигурку.

  image

  image

  image

  В комплекте тексты всех сказок: «Курочка ряба», «Репка», «Три поросенка», «Три медведя», рекомендации к игре, а также липучки и 16сказочных персонажей.

  Театр +прятки  это набор, с которым можно играть дома, в длинной очереди, в транспорте или на природе!

 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Обучающие книги серии «My first English words» отличный помощник в изучении английских слов!   На плотных картонных страничках красочные рисунки, а еще любимые малышами «окошки»! Ведь так интересно открыть окошко и увидеть, что там прячется! Процесс игры значительно облегчает и улучшает запоминание новых слов!

  В серии собраны книги на разные темы: детский садик, животные, ферма, транспорт, дом и покупки. Также книги доступны на украинском языке.  И еще одна приятность - комплектом дешевле!!!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Ко дню рождения великого сказочника Ганса Христиана Андерсена дарим скидку 15% на его удивительные сказки!!!

 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Пенал-раскраска "Пони" 


  Этот набор для творчества дает ребенку возможность почувствовать себя дизайнером. Его можно раскрасить по своему вкусу и второго такого пенала уж точно ни у кого не будет! Если добавить глиттер в акриловый лак, можно придать блеск уже закрашенные элементы на рисунке.   В комплекте всё необходимое для создания оригинального аксессуара: клатч-пенал с нанесенным рисунком, акриловые краски,кисточка, глиттерные блестки, инструкция.
  Сонечка-сонэчко на форуме Добавить блиц-комментарий для Сонечка-сонэчко Пожаловаться на это сообщение  

 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Пасха уже близко!!!

  Самое время готовить украшения и подарки к Светлому Празднику!
  Для детского творчества предлагаем поделки из бумаги, а для творческих мам - оригинальные наборы для вышивания магнитиков и изготовления других элементов декора из дерева!

  Можно приобрести любой понравившийся набор по отдельности или в комплекте! 

  Заходите и выбирайте самое интересное для Вас!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Усі "Вітамінки" в одній книжечці
  Овочі та фрукти це здорово!!! Якщо Ваш малюк так не вважає, він просто не знає про маленьких мешканців,які живуть в овочах та фруктах!  Наприклад, пектин, він цілими днями метушиться й прибирає організм. Магній завжди в гарному настрої. Вітамін B годинами просиджує над книгами. А ще є багато-багато інших. Всі вони дуже важливі для організму. Саме вони роблять яблука, помідори та броколі корисними! 

  Книга великого формату містить в собі чудові докладні малюнки, які можна знову й знову роздивлятися з дитиною. В ній багато інформації, яка подана просто та з гумором. Завдяки кумедним героям малюк зрозуміє користь вітамінів.  Після цієї книги жодна дитина не залишиться байдужою до фруктів і овочей!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Специальное предложение: только до 14 апреля скидки на самые интересные книги!!!

  Книжка раскладушка длиной 162 см!!!
  «Маленький лев» - история о необыкновенном львенке из обыкновенного города  Віммельбух «Я обираю професію»  Еще больше книг по приятной цене здесь!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Нова книга з серії «Лагідні сторінки» з чудовими ілюстраціями!  Це історія про маленького ведмежа Мартіна – улюбленого синочка матусі й татуся. Раптом у нього з’являється сестричка. Мартін дуже хвилюється. Чи зможуть тепер батьки любити його так само, як і раніше?

  Книга сповнена ніжності та лагідності, отже неодмінно сподобається малятам!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Казкотерапія для малят

  Книжки дитячого психолога Наталії Чуб з серії "Казкотерапія" призначені для маленьких читачів. 
  Казкотерапія легко і швидко допоможе маляті впоратися зі зі своїми страхами та переживаннями.   Казка про лисичку Бетсі навчить його бути веселим, упевненим у собі й долати життєві труднощі з усмішкою. 
  Завдяки казці про маленького кита малюк навчиться цінувати дружбу, бути щирим, співчутливим і завжди залишатися собою, незважаючи на думку оточення.
  Книжка про Подорож листочка допоможе малятам, які важко адаптуються до нового оточення і не люблять змін.
  Добрі казкові історії дадуть дорослим змогу разом із дитиною опрацювати її страхи або виправити погану поведінку.
  Серія видана російською мовою також.
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Серия "Большая книга раскрасок"
  Для любителей карандашей, фломастеров и красок предлагаем раскраски большого формата для мальчишек и девчонок!  80 страниц для раскрашивания самых разных картинок!!!

  image


  В серии: динозавры, принцессы, машинки, животные, сказки и многое другое.
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58

  Ще одна новинка для вивчення англійської мови з малятами від нашого магазину!

  Мої першi англiйськi слова

  Ця книга, розміром 26х38 см, справжня знахідка для батьків, які хочуть заохотити дитину до вивчення англійської мови!  На сторінках книги ви знайдете близько 250 різноманітних слів англійською мовою із транскрипцією. Усі слова розподілено за темами: моя оселя, моя кімната, ванна кімната, кухня, їжа, тваринни, дитячий садочок.  Такий великий англійський словник обов’язково сподобається вашому малюку!

 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Серія Рука в руці. Каю

  Книги дитячого психолога стануть у нагоді батькам! У них відкривається секрет як же побороти дитяче "ні", відучити малюка від соски, нагодувати дитину. А малюка історії навчать спокійно і без істерик лягати спати та завжди слухатись маму та тата.   Головний герой цієї серії книг — хлопчик Каю — простягає руку допомоги своїм ровесникам та пропонує їм разом рости і розвиватися, пізнавати світ і самих себе, вчитися будувати взаємини з найріднішими людьми.


  Замовляйте комплект із 10 книжок та економте 100 грн!
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58


 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА любого заказа на склад "Новой почты" с 29 апреля по 2 мая!!!

 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Еще одна новинка в нашем магазине! 
  Серия для деток от 3х до 5ти лет "Английская классика для малышей".   Самые популярные народные английские стихи в оригинале и в переводе Геннадия Меламеда с иллюстрациями Светланы Горпинченко.
  Получилось весело, задорно, стильно! 
  Последняя страничка книжки - для родителей, она содержит советы о том, как можно позаниматься с книжкой и о чем поговорить. 
  Формат книги 15х15 см, мягкий переплет. Книги можно приобрести в англо-русском и англо-украинском варианте.
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58
  Только с 28 по 31 мая в честь дня рождения нашего партнера издательства "Ранок" скидка 25% на любимые книги издательства "Ранок" !!!
  Для получения скидки, при заказе необходимо ввести промо-код: ranok
  Акция действительна с 28 по 31 мая 
  *Скидка распространяется только на книги с этой промо-страницы http://www.zlatka.com.ua/promogoods.html?promo=Cp0rCP
 • zlatkaforums@gmail.comzlatkaforums@gmail.com
  Сообщений: 58

  Бесплатная доставка только 2 дня!!!

  3 и 4 июня дарим бесплатную доставку на склад Новой почты!
  Без минимальной суммы заказа!  Для бесплатной доставки введите промо-код 3406 при оформлении заказа!

Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
популярное
СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ