Ваши вопросы к врачу УЗИсту, генетику, акушеру-гинекологу(пишу по просьбе Соловьева А.А.)

• KamillaKamilla
    Поскольку Алексей Иванович ведет и наполняет украинскую страничку сайта Фонда Медицины Плода (Fetal Medicine Foundation, FMF) как для врачей, так и для пациентов, то все вы имеете возможность задать наиболее актуальные вопросы и получить ответы на страничке сайта http://www.fmfua.com/

Поступившие вопросы я обязательно ему передам

--
    Татьяна и мои красотки - Анастасия, Екатерина и Елизавета
  • KamillaKamilla
    up() .

--
  • BlazzeBlazze
    мой вопрос - ФПН и причины ее возникновения, клиника, лечение а также особенности диагностики и дифдиагностики. вопрос навеян этим "популярным" сейчас диагнозом, а также диагнозом ЗВУРП, которые часто не подтвержаются после родоразрешения.

--
    Я проснулся среди ночи, и понял, что все идет по плану (с) Егор Летов
    Как было бы похвально, если бы люди столько же упражняли свой мозг, сколько упражняют тело, и так же рьяно стремились к добродетели, как они стремятся к удовольствиям.(Сенека)
  • KamillaKamilla
    up(-) /

--
  • AnckaAncka
    Мой вопрос: гипертонус -это реальная опасность и угроза или просто особенность развития беременности?
  • marina2401marina2401
    а 1-ый скрининг и УЗИ+анализы ----это одно и тоже или нет, и если на 12нед хорошее нужно ли еще что-то делать (например этот скрининг)?
  • ОлексаОлекса
    Відповіді на часті типові запитання пацієнток Шановні пані, дякуючи моїй колежанці доктору Тетяні Поповій, започаткований цей розділ для одержання Ваших запитань з метою загальних відповідей на е-сторінці Благодійного фонду "Фонд Медицини Плода, Україна" www.ivf.com.ua у підрозділі "Відповіді на часті запитання" розділу "Для пацієнток" - http://www.fmfua.com/fmc/ultrasound_6.html . Даруйте, але відповіді на тій сторінці будуть на узагальнені часті запитання, а не на кожне Ваше запитання окремо. І відповіді шукайте на тій сторінці, а не на цій толоці. Ці відповіді з'являтимуться поступово - залежно від наявності мого вільного часу на цю роботу. Для накопичення ваших запитань прошу також писати їх не тут, а надсилати мені на адресу моєї е-пошти o.solovyov@ivf.com.ua .
    Тим не менш, про ""1-ый скрининг" відповісти не втримаюся :) - дивіться у сусідньому дописі
  • ОлексаОлекса
    "1-ый скрининг" Шановні пані, роками вже закликаю лікарів і пацієнтів не користуватися незрозумілими для себе словами! 1) Screening (просіювання, сортування) - англійське слово, походить від англійського іменника a screen (решето, грохот, сито). Просто, англомовні люди користуються власною мовою, а не "язиком", тому і називають речі зрозумілими для будь-якої своєї англомовної людини словами. 2) Просіюванням називають будь-які масові дослідження: на підвищений цукор, на приховану бактеріурію, на підвищений артеріальний тиск, на наявність набряків, на можливі вади розвитку народженої чи ще не народженої дитини, на можливу наявність хромосомних аномалій тощо. Тобто, просіювання (screening) можна здійснити лише великій кількості людей, одну людину "просіяти" ("to screen") НЕМОЖЛИВО 3) У нас зазвичай, вживаючи це перекручене англійське слово щодо вагітних жінок, мають на увазі останнє значення з наведеного мною переліку. При цьому під цим словом лікарі та пацієнтки розуміють різні речі. 4) Перелік цих усіляких трактувань наводити не буду, а лише пораджу уважно прочитати оці статтю про розрахунки ризиків аномалій - http://oleksol.livejournal.com/1552.html . Також цей процес докладно описаний у навчальному курсі "УЗД в 11-13 тиж.": http://www.fmfua.com/fmf/education_29.html
    З повагою, Ол.
  • ОлексаОлекса
    Довідкова інформація Шановні пані, для тих із вас, хто визнає корисною е-сторінку www.fmfua.com нашого благодійного "Фонду Медицини Плода, Україна", полегшив життя - сьогодні створив розділ "Новини" ( http://www.fmfua.com/fmc/chorion_11.html ) для швидкого визначення, чи з'являлося щось новеньке з часу Вашого останнього відвідування тієї сторінки.
    Буду дуже втішеним, якщо наша діяльність хоча б декому з майбутніх батьків допоможе замінити байки та плітки російськомовного інтернету на сучасну світову інформацію щодо виношування вагітности, оцінки ризиків можливих аномалій, оцінки ризиків передчасних пологів, можливих вад розвитку дитини, медицини плода тощо...
    З повагою, Ол.
  • A@netA@net
    дякую за інформацію і за корисну сторінку

--
    Я свяжу тебе жизнь…
    И потом от души подарю!
    Где я нитки беру?
    Никому никогда не признаюсь!
    Чтоб связать тебе жизнь
    Я тайком распускаю свою…
  • jannyjanny
    дуже дякуємо Вам за дуже цікаву інформацію. Дуже довго шукала саме такі професійні відповіді досвідченого спеціаліста, а також дякуємо за відео 3Д та 4Д, було цікаво подивитися всій нашій родині. Це дуже велика робота і дуже корисна для багатьох вагітних жінок. Із задоволенням будемо далі вивчати всю інформацію, до того всього це дуже корисно для вдосконалення англійської мови.:).
  • jannyjanny
    Це дійсно дуже важлива і корисна інформація! Впевнена, що цією сторінкою будуть користуватися майбутні батьки, особливо ті, хто має дуже багато запитань:), ті хто перед усім цікавляться взагалі цією інформацією.Сама вже не можу дочекатися УЗД, 14 вересня буду саме у Вас проходити УЗД.:)
  • marina2401marina2401
    спасибо, немножко прояснилось :)
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ