Тренировочные схватки, тонус и гинипрал

 • mirchikmirchik
  Сообщений: 1,544
  Йде 36й тиждень. ПДР по місячним 2.07 десь. Беручи до уваги перші пологи у 37,5 тижнів, доносити до ПДР я не сподіваюсь (хоча, чподіваюсь :)) Особиста замануха моя - хочу липнятко ). Вагітність, ТТТ, без будь-яких ускладнень.
  Протягом останього тижня, матка почала кам"яніти частенько, особливо під час ходіння. Вчора хоч стоячи, хоч лежачи кам"яніла вона чаааасто. Лягла я і протягом години лежала із секундоміром: інтервали 5-10 хв, по 20-40 секунд.
  Сьогодні лікар оглянула, сказала, що все нормально, народжувати протягом найближчих днів я не буду і, що треба б протриматися днів 10 ще. Призначила Гініпрал по 1/4 таблетки 4 рази на добу; но-шпу по 1 двічі на день; Вібуркол.
  І тут колега по "цеху", поділилась спостереженнями, що зазвичай гініпрал знімають на цьому терміні, а не призначають. Що спостерігається певна залежнисть між не відкриттям шийки в пологах і прийомом цього препарату.

  Хтось має досвід в цьому питанні? Думки? Факти?
  Заздалегіть вдячна дуже-дуже лікарям, які, сподіваюсь, теж заглянуть :)


  Дописую для повноти картини ще: Шийка у мене така собі... на дотик :) Лікар питає: Зашивали? Було таке, а ще гінек якось давненько, говорила, що навпаки не зашито там (це вже років 5 після пологів), каже, коли будеш народжувати ще, то скажи лікарю, щоб зашили. Бережна, каже, мовляв, да, відчутно; шийка короткувата.


  Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення
  --
  Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення
 • МатяМатя
  Сообщений: 37
  Пила гинипрал все три беременности.После 36 нед.отменяли. Говорили отменять постепенно.
 • Mrs_BerimorMrs_Berimor
  Сообщений: 2,145
  Имхо Еще в той теме написала, в вашем случае я бы гинипрал не пила, 37 неделя, уже спокойно можно рожать. да и тренировочные схватки могут и 2 недели быть))) Ну вибуркол бы поставила, даже но-шпу бы убрала.

  --
  Tempora mutantur et nos mutamur in illis

  Varium et mutabile semper femina
 • ФаленопсисФаленопсис
  Сообщений: 598
  У меня тож такое. От гинепрала отказалась. Но мне, правда, помогает папаверин здорово.
 • mirchikmirchik
  Сообщений: 1,544
  ні, мається на увазі, що після попередніх пологів були внутрішні розриви, які не зашили

  ЗА побажання і підтримку дякую!! :)

  --
  Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення
 • mirchikmirchik
  Сообщений: 1,544
  у мене з лівого боку частіше "в правом боку внизу (где апендикс), особенно если неловко повернусь или резко встану." - це зв"язки.

  --
  Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення
 • ivanenaivanena
  Сообщений: 616
  я б гинипрал не пила. Как от него хреново... зачем уже на таком сроке ставить эксперименты над своим сердцем? ребенок сформирован, можно и родить - ничего страшного :) А гитнипрал вызывает тахокардию, я на 20-й неделе пила, ооооооооочень тяжко было, свистело в ушах от него, давление падало, колова кружилась и пульс 100. Випивать и лежать потом 2 часа... В общем ИМХО - лучше не пить, если детеныш уже большой и виживет без мамы. :))
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ