Порадьте клініку і гінеколога для спостереження вагітності на Подолі

• nkyyaknkyyak
    Дівчатка, дуже хочу попросити Вас про пораду!
    В мене перша вагітність, зараз 10-11 тиждень. Якраз за тиждень хочу пройти перший скрінінг , з УЗД, всіма аналізами і лікарями, і ставати на облік.

От тільки де краще?

Я живу на Подолі, тому важливо, щоб щось було поруч, чи принаймні недалеко їхати.
    Важливо:
    - кваліфіковане спостереження
    - конкретний час до кожного лікаря
    - конкретний час на аналізи
    - відсутність черг :)
    - і позитивне ставлення персоналу :)

Від мене недалеко "Надія", але здається трошки задорого. Хоча якщо порадите, що це того варто - значить так і буде.

Реальні ціни в "Добробуті" - теж ніби близько їхати і ціни адекватні. До кого там краще записатись якщо в клініку на Повітрофлоцькому проспекті?

Ну і ще знаю про державний варіант - жіноча консультація на Мостицькій, до якої я по своїй прописці прописана. Але чи там добре? І до кого ходити?

Одним словом, буду дуже-дуже вдячна за всі Ваші поради і щодо клінік і лікарів!

Наталія
  • KaterionOKKaterionOK
    Можу порадити клініку "Вікторія" на Почайнінській. Там ціна немаленька, але я думаю, що приблизно така ж як і в "Добробуті". Якщо ставати на облік з 12-13 тижня, то з усіма аналізами, лікарями (стоматолог, ендокринолог, лор та ін) та УЗІ - 15 тис грн. Мене особисто там все влаштовує.
  • nkyyaknkyyak
    Дякую! Катерина, дуже дякую за відгук!
    А Ви там стояли на обліку?
    Може когось конкретного порадите чи без різниці?
    А обмінну карточку дають там?
  • KaterionOKKaterionOK
    Да, я там і зараз стою на обліку, обмінну карту дають. Я стою на обліку у Уланової, але там є і інші лікарі, які ведуть вагітніх, наприклад Кушнірук, але з нею особисто не спілкувалась. Узі там робить Парпалей Є. І., про якого також дуже позитивні відзиви (до нього на скрінінги ходять дівчата і з інших консультацій), але в бідь-якому випадку, потрібно сходити і поспілкуватись з лікарем, оскільки у всіх різні уявлення про те, яким саме має бути лікар - можливо Вам не сподобається.
  • nkyyaknkyyak
    Цікаво.. Катерина, дуже дякую Вам!
    Вже маю уявлення...

Я ходила на перше УЗД у "Добробут" і мені там дуже сподобалося - чітко призначений час, чітка сама оплати, УЗД-стка мені пояснила, все що чому і як. Одним словом, все було як би я і хотіла.

Єдине, за професіоналізм гінекологів (бо це головне!) цікаво...

Дякую ще раз Вам і буду чекати на інші відгуки. А раптом хтось щось новеньке підкаже...
  • Katya_Katya_
    в Добробуте не рассчитывают 1 комбинированный скрининг, я сегодня им звонила()
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ