Пролактин. беременность. роды.и последствия.

 • ДжульеттаДжульетта
  Сообщений: 455
  Що потрібно знати про пролактин?
  Знайте, що якщо жінка не вагітна, рівень пролактину в її організмі буде не вище 20 нг/мл Таку ж кількість пролактину – норма для чоловіка. Але варто жінці завагітніти, рівень пролактину неухильно підвищується.

  На останніх місяцях вагітності він може досягати 300 нг/мл. Коли пролактину в організму стає більше, ніж 20 нг/мл, місячні можуть бути нерегулярними, або при підвищенні рівня пролактину взагалі припинитися.

  Чим загрожує підвищена вироблення пролактину?
  Такий стан може супроводжуватися виділенням молока з сосків, а також головними болями, дратівливістю, поганим настроєм.
  Пройшовши гормональні тести на рівень пролактину, ви зможете виявити і те, вагітні ви чи варто вам призначати гормональну терапію.

  Коли мама народила і починає годування малюка груддю, рівень пролактину знижується порівняно з останнім триместром вагітності, і контролювати свою вагу стає легше.
  Пролактин може бути причиною зайвої ваги ще й тому, що він здатний пригнічувати жіночий гормон естрадіол, який контролює активність обміну речовин в організмі.
  Може порушуватися стан кісткової тканини (кістки стають ламкими, шкіра може втратити свою пружність і провисати, а волосся можуть почати випадати. Все це ознаки високого рівня пролактину.

Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
популярное
СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ