а за скільки ви б продали/купили б/у дит коляску вітчизняного виробника?

• Yarina08_Yarina08_
    коляска вітчизняного виробника, в синіх тонах, досить практична, не важка, зимово-літній варіант, з чехлом для ніг, з дощовиком, з люлькою, положення сидяче, лежаче, напівсидяче.колеса досить зручні, навіть по бездоріжжю. мінус - в машині треба розкладати.
    купили ще на першого сина, зараз гуляє друге немовля. але на літо збираємось купити прогулянковий варіант, коляску-книжку/тростинку. так як подорожуєм, і шукаєм практичніший для машини та поїздок варіант.
    пишу не для реклами. просто потім буде не потрібна, так же ж не викинути її. хочеться продати, так як виглядає новою, не виношеною.
    тільки не знаю яка її буде вартість.
  • vetikvetik
    я выставила после одного ребенка польскую за треть цены и второй месяц никто не покупает. В Вашем случае думаю чисто за символическую цену. Посмотрите на Клумбе подобные предложения и определитесь.
  • orlyshaorlysha
    у меня подруга тако джампер за пол цены выставила, даже чуть дешевле, в прекраснейшем состоянии и полный ноль коляску автора пробывала бы продавать ну мож гривен за 500 и то конечно нужно видеть ее.

--
    Мы= Андрей и Полина

• orlyshaorlysha
    ... ...
  • АсечкаАсечка
    Нонейм коляску у подруги С трудом купили за 400 грн. Наверное год продавалась.
  • vetikvetik
    я тоже хотела написать, может гривен за 300-400
  • Lena__VLena__V
    ого. Отечественная после двух детей?+ я б 200 выставляла, если честно. И то, не факт.
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ