дешеве взуття

• katia7775katia7775
    дівчатка вчора була в Ашанітам при вході з ліва є магазин "планета взуття" там таке дишеве взуття, собі взяла 3 пари , чоловіку 3 пари і своєму сину - 4 роки красовочки . Може хто зна аналогічний магазин з речами - дайте адресок.
  • katia7775katia7775
    відповідь дівчатка ашан на борщяговкі, це не реклама, я працюю вихователем тому дозволити купувати за 500 грн як мінімум не можу, і я не думаю, що ви носите одне взуття і під джинси і під платття, і на роботу і в магазин, чи там шекудась.
  • katia7775katia7775
    можна подумать я хочу сказати, що в тому магазині такі фіфи купують з такими папіками, шо я думаю не одне плато собі можуть позволить
  • katia7775katia7775
    ні та мої колеги теж так говорятьЮ, але я важаю що краще дишеве, синтетичне - АЛЕ НЕ СЕКЕНДА, шо більшість і робить
  • katia7775katia7775
    бон прікс
  • G_SG_S
    Кожний вибирає, що йому підходить. І критерій вибору у кожного свій.
    То про що мова взагалі?

--
    Если жизнь дала трещину,то совсем не обязательно в неё лезть.

• katia7775katia7775
    + чула шо десьє магазин одежі бон прікс, може хтозна
  • DrathirDrathir
    но качество того взуття..... сама купила вчера там пару за 169 грн, но чтобы на рынок бегать. Половина обуви в клее, сделано плохо, подошва плоская абсолютно. На обувь на каблуках смотрела не раз там но не решаюсь просто, раза 4 в жизни каблуки отваливались просто на ходу и я этого очень боюсь (я и бегаю на каблуках и вообще эксплуатирую по полной).
    Детскую обувь там не смотрела даже, но там, напротив касс, есть магазин "ариал", там цены вроде неплохие тоже, правда почему-то мало мальчуковых моделей.
    Хотя подруга брала в этом центр-обувь говорит не распалась все нормально

--
    Чужие глупости и собственные достижения всегда кажутся больше. (Михаил Мамчич)
  • ARANARAN
    хорошо хоть не учителем младших классов, фух,первый раз не сдержалась.
  • katia7775katia7775
    ?
  • katia7775katia7775
    накинулись я взагалі не для того писала щоб ви мене критикували, а для того що може кому цікаво, а ви накинулись. Котрий раз вже маю впевнення , які зараз люди жорстокі...
  • ОболонкаОболонка
    )))))() /

--
    98 % людей, домывая посуду, думают: "БЛ* еще и сковородка!!!"
  • Tina_KTina_K
    теж не стримаюсь, у вас з лексикою і пунтктуацією серйозні проблеми :( страшно уявити як ви розмовляєте з дітьми а взуття кожен купує таке, яке йому по кишені- купили- носіть здорові!
  • G_SG_S
    це я на вас накинулась?

--
    Если жизнь дала трещину,то совсем не обязательно в неё лезть.

• vesnjankavesnjanka
    Ви там помилки у словах виправте, не ображайтеся), сама грішу Яке взуття ви брали - літнє, весняне, зимове? Нам треба недорогі туфлі.
  • ГусеницаГусеница
    Спасибі за інформацію, комусь знадобиться, і ще - видно, що ви добра людина.
  • katia7775katia7775
    дякую з мовою і з правописом в мене все нормально, просто син бігає заважає, я не засиджуюсь біля комп’ютера, і взагалі хай хоч то азербайджанські буде написано - це ж не головне. А головне те як ви мене зібралися сприймати, якщо для вас головне помилки – перевіряйте.
  • katia7775katia7775
    відповідь Взуття лише по сезону, зараз для жінок боті льони і сапожки короткі, також є чоботи!!! Для чоловіків красочки та туфлі, а ще для жінок туфлі є.
  • DelilahDelilah
    не звертайте увагу)

--
    ...Словно семь заветных струн
    Зазвенели в свой черед -
    То мне птица Гамаюн
    Надежду подает!...

• CrazyOCrazyO
    +1, жесть
  • мама_Ирамама_Ира
    как всегда, человек со всей душой... а тут захаяли, за ошибки затюкали... автор уже наверное и не рад, что написал.... ппц
  • мама_Ирамама_Ира
    у меня подруга тоже обувается только на секонде... говорит уже 8 лет забыла, что такое когда обувь натирает, давит, плохо сидит на ноге... и главное находит такое за 200-300грн, что мои карнаби за 800 грн отдыхают... но это уметь нужно находить...
    я за 1 качественную, чем за 3 пары непонятно чего... хотя пока не начала носить хорошую обувь, мой выбор тоже был за 3 дешевых.
  • аделаидааделаида
    +1000000()
  • OmsaOmsa
    а гигиена? я лучше одену дешевую новую обувь, чем качественную после чьих-то ног. фу ()
  • Жменя25Жменя25
    Спасибо за наводку Иногда недорогая обувь прекрасно носится.
  • СимкаСимка
    подібне дешеве взуття продаеться в магазинах Центр-обувь ось сайт http://centrobuv.ru/news/33, тут адреси. Я кілька разів заходила, але собі нічого не вибрала, не зможу в такому ходити. Для мене краще одна пара якісного взуття ніж три таких. Тож вибираю щось таке нейтральне, щоб можна було і під джинси, і під сукню. Але я вже стара, ноги не ті, хочу і якість, і зручну колодку. Та цьому магазині люди купують, особливо молоді студентки. До речі, на Старовокзальній 13 числа завжди знижка 13 відсотків.

--
    свой мозг людям не вставишь - у них для этого нет специального HDMI входа (C) Armada + Mrs_Berimor
  • LiVeSLiVeS
    На него никто не гавкает, но письменная речь у автора - кошмар. .
  • СладкаяСладкая
    +100

--
    Иногда хочется напиться и поплакать(((… А получается нажраться… и поржать!!!)))
    Саша(04.11.1972)+Таня(09.12.1975)=Саша(05.12.2001)+Аня(24.10.2003)+Сережа(27.09.2005)
  • OlimpiaOlimpia
    я за то,
  • OlimpiaOlimpia
    Не стоит экономить на ребёнке!!! Не знаю, себе конечно можете покупать всё что угодно - ваше здоровье, ваш выбор. Но портить ребёнку ноги некачественной обувью? Да что ноги - осанку можно испортить. Поскостопие, больная спина - да всё что угодно.
  • LugaLuga
    таке взуття ще є у сток чобіток у куренівському провулку там є взуття нашого виробництва ,китай і т.д
    одяг багато недорого є у реді, їх штуки 4 вже по місту

це по темі

без теми, таки ваші помилки (це не описки в основному) таки ріжуть слух
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ