Рідні і близькі Сашеньки Федорів просять всіх небайдужих допомогти врятувати дитині життя. Дівчинці

• http://ukranews.com/uk//news/ukraine/2011/06/01/44900
    Ця дівчинка, дочка однокласниці мого брата. Дуже прошу у вас допомогти і цій сім"ї врятувати дитину. У Івано-Франківську їй робили переливання крові. Однокласники мого брата і мій брат здавали кров, і зібрали деякі кошти, щоб мама могла розпочати лікування.
    Читаючи свіжі новини про дівчинку виявилося що у лікарню Охматдит їх не положили відправили назад до Івано-Франківська. Поки що дівчинка лікуватиметься там в обласній дитячій клінічній лікарні.
  • про стан дівчинки описано в "однокласниках", скопіювала дещо... http://www.odnoklassniki.ru/group/50727567360202#st.cmd=groupMediaNews&st.groupId=fojneekxerxmhaxivqz0rjdoajtqxijhqvtgcvf&st.friendId=fojneekxerxmhaxivqz0psbtlknerdncidbnp

САШЕНЦІ ФЕДОРІВ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!!Лікарі ставлять діагноз ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ.Не бутьте байдужими!Дитині всього 3 рочки!
    Zoryana R.
    Після реанімації Сашуню перевели в палату,останні два дні, дякуючи Богу, стан покращився. Дитині перелили нову кров,окрема подяка працівникам швидкої за донорство.Сашуню готують до інтесивної хімотерапії.

Наталя з Сашунею поїхали проходити хімотерапію в Києві.Стан дитинки задовільний.Чекаємо поки новин.
    добавлена 31 мая

На жаль,не взялись лікувати Сашуню в Києві...повертаються назад у Франківськ.
  • Ще поки не знаю причину, чому не прийняли дівчинку в Охматдит :( Будемо молитися і просити у Бога, щоб дівчинка одужала.
  • zag_svzag_sv
    Причина в том, что неосложненный ОЛЛ лечат по месту жительства, в областном отделении.
    Если нужна любая консультация, можете мне позвонить 067-3030649.

--
    Мама Света (двое деток
    09.05.95, 12.02.02)
    Сделаны с любовью :)
  • ТрямТрям
    Где найти информацию о том как помочь? Счет есть куда перечислять деньги?
  • ТрямТрям
    Уже увидела в ссылке на укрньюз. Реквизитам можно верить?
  • Дякую, ще барат сьогодні уточнить про причину, мабуть так і є... ..
  • Реквізитам можна вірити, вони проживають у Івано-Франківську... Мама дівчинки однокласниця мого брата, живуть навіть не далеко від нашого будинку. В однокласниках там створено групу, де описують про стан дівчинки, я ще можу у брата розпитувати.
  • Копіюю з однокласників... Zoryana R. Говорила з мамою Сашуні. Не взяли їх в Київ на лікування,бо не було направлення з Франківська,а без направлення не беруть-так обгрунтували їм і все... Але Сашуні уже 2 рази прокапали хімоприпарати у Франківську,почувається дитинка добре,а це головне. Будемо надіятися,що хімотерапія переборе цю страшну хворобу і Сашунька виздоровіє.Ще раз щира подяка всім вам за допомогу!
  • zag_svzag_sv
    Все буде добре :) Лікування довготривале, поруч з домом буде легше. Якщо батькам необхідно буде, я готова розмовляти в будь-який час.

--
    Мама Света (двое деток
    09.05.95, 12.02.02)
    Сделаны с любовью :)
  • ссилка на відео в You Tube... http://www.youtube.com/watch?v=TBljcJoKj0k
  • Дякую дуже, Світланко, обов"язково передам ваш номер телефону... Цій сім"ї потрібна зараз велика підтримка, я дуже вірю що Сашенька одужає.
  • ТрямТрям
    ок. Очень хочется чтобы девочка выздровела.
  • Сьогодні ввечері чи завтра буде створено WEB-сайт. там буде реєстрація. всі хто туди зайде - будем просити залишати свій мейл. по ньому будемо інформаувати всіх про перебіг подій.

• Розмішувати тут реквізити я не можу, ще адміністрації сайту не відсилали листа... з документами, до 1 серпня документи не приймають, тому просто старатимусь підтримувати темку, сповіщаючи новини про стан дівчинки. Дякую тим, хто буде з нами.
  • Вже створено Веб сайт Сашеньки, дуже просимо зареєструватися там... і тоді вам на почтову скриньку приходитимуть повідомлення про те як проходить лікування і всі підсумки про надходження коштів, куди саме батьки вирішать їхати на лікування, до якої клініки.
    http://sasha.franyk.net/
  • ссилка на форум де спілкуються про стан здоров"я Сашеньки... http://mamka.info/index.php?topic=8629.0
  • БЕГИМОТИКБЕГИМОТИК
    Оксана, дайте родителям и мой номер телефона. Мы 4 месяца назад закончили химиотерапию. Диагноз был тот же. 067-4099516 Оля. Любые вопросы! Помогу всем, чем смогу!
  • Дякую, Олечко, передам і ваш номер, бажаємо Тимурчику бути здоровеньким і радувати вас, і Маргариточці теж :) .
  • історія про дівчинку... скопіювала з "донора" Коли народилася моя єдина донечка, моєму щастю не було меж. Вона була схожа на маленьке янголятко з великими синіми очима. Сашенька росла здоровою, жвавою та веселою дитиною. Тоді на її хворобу не було жодного натяку. Все почалося півроку тому, коли Саша ніяк не могла вийти із систематичних простудних захворювань. Не встигла Сашенька відійти від чергового ГРВІ, як через декілька днів перебування в садочку хвороба знову поверталася і лікування повторювалося. В той час все списувалося на садочок та слабкий імунітет.

Захворювання почалося раптово з високої гарячки без збільшення лімфовузлів та різкої блідості шкіри. Крапкою стала втрата свідомості. Так ми потрапили в реанімацію дитячої обласної клінічної лікарні, почалися обстеження, аналізи та діагноз нас шокував – гострий лімфобластний лейкоз.

Сашеньці нещодавно виповнилось три рочки, вона ще така маленька і тендітна. Я у відчаї, адже неможливо уявити, як її такий ще слабкий та беззахисний організм повинен витримати таку важку та тривалу хіміотерапію, без якої не врятувати життя моєї донечки.

Донечку виховую сама, проживаю з мамою – пенсіонеркою. На якісні ліки, які потрібні на хіміотерапію та додаткове системне лікування в мене немає коштів. Звертаюся до Вас з великою надією на Вашу допомогу. Щиро Вас прошу, допоможіть будь ласка врятувати життя моєї маленької Сашеньки.

тел. мами Наталії – 099-635-51-99

• Мамі Сашеньки подзвонила, дівчинка зараз почувається добре... мама вже трошки відійшла від пережитого на передодні, після того як у дитини брали всі аналізи, ввели першу дозу хімії, Сашуні стало дуже погано, мама розповідала мені всі назви препаратів, що вводили дитині, але я не запам"ятала назву жодного, так як не розбираюся в цьому.
    Після проведення цих процедур дитина була в"ялою, втрачала час від часу свідомість і просто синіла на очах, робили вливання плазми еритроцитів. Була реанімація, потім Сашуні покращало. Сьогодні вже активна, грається з дітками по палаті. Скоро знову готується до наступної дози.
    Мама переживає, бо не знає чого очікувати, надіється що все буде добре. Думаю їй потрібна велика підтримка матерів, що вже пройшли через таке випробування. Зателефонуйте їй. 099 635 5199
    Наташа сповістила мені ще, що в Охматдиті великі черги діток, і що їх не можуть прийняти, щоб вони лікувалися в Івано-Франківську, і якщо там не допоможуть, тоді по черзі приймуть. Але тут дорогий кожен день. І від того як буде проводитись лікування з самого початку залежить результат.
    Наташа зрозуміла що донечку потрібно везти за кордон, поки схиляється до Ізраілю, але ще не знає відгуки, ще не знає як шукати клініку, їй важлива зараз інформація.
    Наташа поруч з дитиною у лікарні, комп"ютер у них вдома, вона навіть не має зараз можливості заходити в нет. Хтось у лікарні щось радить, хтось телефонує, але як все вирішити? Сашеньку мама виховує сама, допомагає у вихованні тільки бабуся ( мама Наташі) тому з організаційними питаннями їм потрібно допомогти.
  • Сьогдні подзвонила і переказала ваш телефон, їй дуже зараз потрібна інфо про лікування за кордоном... 0996355199 тел. Наташі
  • Вже подзвонила і переказала ваш телефон, їй дуже зараз потрібна інфо про лікування за кордоном...
    0996355199 тел. Наташі
  • повідомлення про Сашеньку... Zoryana R. Сашуня почуває себе задовільно. У вівторок знову введуть хімоприпарати.Потім будуть брати аналіз рідини кісткового мозгу і дивитися,як хімотерапія вплинула.Молимо Бога і надіємося на поліпшення.
  • По цій ссилці є надрукованя листівки, які можете скопіювати і відксерити, і розклеяти по місцю проживання, біля храмів, чи супермаркетів... http://www.ex.ua/view_storage/994440045752
  • Фото Сашеньки до хвороби... https://picasaweb.google.com/115665426498803956976/DeQLxB?authkey=Gv1sRgCNuQlsWs5vu4NQ#
  • baybuzabaybuza
    ап
  • mama_Arsenamama_Arsena
    Написала Вам в лічку, жду відповіді.
  • 09.06.11 новини про Сашеньку... Завтра Сашуні будуть капати одночасно три хімії.
    Сашенька на даний час активно грається з дітками але дуже швидко втомлюється. Вона тримається, молодчинка!:)
    Просимо молитов! Щоб вдало все пройшло і без ускладнень. Сил і терпіння Сашуні і її мамі!!!@@@@@@@@@@@@
  • І ще зі сайту Сашеньки... Четвер, 09 червня 2011, 10:02

Стан дитини стабільний, окрім хімоприпаратів Сашуня одночасно приймає багато інших ліків які підтримують її внутрішні органи, адже хімотерапія негативно впливає не тільки на ракові клітини але й на нирки, печінку, тощо. Аналізи Саші будуть надсилати в Київ, та в кінці наступного тижня буде відомо про їх результати. При такій хворобі прогнози зробити важко, а деколи неможливо. Наразі Саші й надалі необхідне лікування за кордоном.

Вчора був зроблений запит в Ізраїльську лікарню «Рамбам» щодо можливості лікування Саші там, але для цього наразі не вистачає коштів. Батьки Саші дуже надіються на допомогу, а Сашенька слухається лікарів, та каже їм «я чемна».
  • Сьогодні Сашенька почувається добре, гуляла з мамою, гралася з дітками,.. Бажаємо їх легко пережити всі наступні хімії :) Нехай Бог оберігає!
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ