Помогите спасти Захарке на операцию на сердечке!

 • zvereva.malvinazvereva.malvina
  Сообщений: 3
  ПРОСИМ ВСЕХ НЕРАВНОДУШНЫХ ПОМОЧЬ СПАСТИ ЖИЗНЬ МАЛЕНЬКОГО ЗАХАРА!!!
  КАЖДАЯ ВАША ГРИВНА ПРИБЛИЖАЕТ МАЛЫША К СЧАСТЛИВОМУ ДЕТСТВУ!!!
  УМОЛЯЕМ НЕ ПРОХОДИТЕ МИМО ЧУЖОЙ БЕДЫ!!! ВЕДЬ БОГ ПОМОГАЕТ РУКАМИ ЛЮДЕЙ!!!

  Приват Банк 5168-7426-0029-1474 
  Аваль 4188-3722-3406-3849 Зимина Эльвира Михайловна(Мама Захара)


  Зімін Захар народився з вадами в серці, несумісними з життям, які виявили ще в утробі мами. Відтак малюка одразу після пологів забрали до лікарні і за два тижні провели потрібну операцію. Дитині було встановлено допоміжне штучне сполучення тканин, щоб кисень потрапляв в організм.

  "Нам поставили анастамоз на півроку, зараз його потрібно знімати і з його тканин робити судинку, якщо цього не зробити, артеріальна протока закриється, і настане смерть. Дитина росте, цей анастамоз йому вже не підходить, тільки операція термінова", - розповідає мама хлопчика.

  Лікарі попередили, що доопераційні і післяопераційні витрати можуть перевищувати 20 тисяч гривень. А для родини Захарчика така сума завелика, тому вони звертаються по допомогу до небайдужих людей.

  Реквізити для допомоги:

  ПриватБанк

  № картки 5168 7426 0029 1474

  Зіміна Ельвіра Михайлівна 

  Прикрепленные изображения:

 • KvitanaKvitana
  Сообщений: 3
  Здравствуйте! Не знаю, обращались ли вы раньше, но нам в свое время очень помог фонд помощи детям, возглавляемый Русалиной Людмилой, это была наша последняя надежда, до этого куда только не писали - безрезультатно, а тут такой подарок, огромное спасибо за финансовую помощь, можете найти все необходимые контакты через гугл поиск
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ