Шукаю україномовну няню на повний робочий день

 • korzhenevskayakorzhenevskaya
  Сообщений: 4
  Шукаємо добру порядню україномовну няню (не з суржиком) для своєї дитини на повний робочий день (на другу половину дня) з можливістю іноді допомагати у вихідні і зранку. Сину майже півтора рочки. Дуже хороший самостійний хлопчик.
  Няню шукаємо бажано 35+ з рекомендаціями від попередніх роботодавців, але і без рекомендацій також будем раді познайомитись. Бажано, щоб няня допомагала також по дому, коли дитина спить або є можливість допомогти попрасувати білизну або виконати ще якусь незначну роботу.
  Дуже хочеться знайти няню, котора не тільки знайде спільну мову з дитиною, але і зможе навчити її простим цікавим речам. Хочеться також, щоб під час прогулянок на вулиці няня не тільки катала дитину в колясці, але була більше настроєна на активне проведення часу разом з дитиною.
  Ми з чоловіком працюємо вдома, то ж практично завжди хтось з нас буде вдома, але за 1,5 роки ми мали можливість вдвох з чоловіком вийти в люди аж 3 рази. Тому дуже хочеться накінець-то знайти можливість, щоби кілька днів на тиждень виходити разом кудись і знати, що з синочком нашим хороша відповідальна людина, котра його не скривдить.

  0507118117 Олеся 
  Севастопольская площа, Київ
Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
популярное
СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ