Болгарія в серпні = 100% ротавірус??

• ma ma rusyama ma rusya
    Забронювали 2 тижні в Св.Константині, шукала відгуки про готель і на російських форумах прочитала, що в серпні всі діти й дорослі поголовно лежать з ротавірусом, а швидкі ледь не чергують біля кожного готелю. Я розумію, що серпень - це пік сезону і інфекції неминучі, але щоб аж так((( Два роки поспіль до цього були у серпні у Кемері та Хорватії, відпочинок , зівсно, був далеко не бюджетним, але ніякого ротавірусу. Так, там море набагато солоніше, але ж і у басейнах купалися. Цього року зекономили. Шкодую, що не взяли тиждень у Хорватії або Чорногорії, але вже пізно. Може, цього року все не так погано? Бо відгуки були за попередні роки((((((((
  • tat2004tat2004
    а где такая информация ???? Август только начался, но пока такой информации у меня нет, чтобы скорые дежурили.....Вообще в этом году Болгария - топовое направление - если бы так все было плохо все стали бы массово отказываться от поездок
  • ma ma rusyama ma rusya
    зараз на роботі - посилання на російський сайт вдома. Взагалі шукала відгуки про інфраструктуру Св.Конст. + ну і начиталася і про каналізацію в море, і про ротавірус. Переважна більшість відгуків - 2010 рік, може, тоді там щось і ходило аж так масово, а, може, у страху очі великі. Хто захворів - написав про це на форумі, інші - пройшли повз. Зрештою, не думаю, щоб було гірше, аніж в Криму, в якому у серпні також можна захворіти. Тим більше, і вдома можна ягоди на ринку попробувати і випасти на кілька днів із життя.
  • PanantoriaPanantoria
    не волнуйтесь,это не обязательно. старайтесь купаться подальше от всех,рано утром,берите мыло и воду мыть руки что бы поесть фрукты ,например,я своей полоскала рот после купаний.еще давала йогурты и бифиформ.все было ок.
  • Натали_SНатали_S
    зубы чистить питьевой водой, стаканы в номере не использовать, кисело мляко ешьте и все будет гуд а вообще вирус это, можно даже зимой подхватить.
  • ma ma rusyama ma rusya
    всім дякую))) як кажуть, вовка боятися... про чистку зубів питною водою - візьму до уваги, бо щось останнім часом розслабилась) просто мала лише з табору повернулась, там цей вірус буяв так, що підняв на ноги всіх медиків в окрузі, батьків у Києві, санстанція табір спочатку закрила, довелось їхати забирати, потім - передумала, коли батьки пів-України проїхали (до речі, не у морському напрямку). Зрештою, перехворіли всі. Лиш відійшли і тут на тобі, знову їдемо до нього на побачення)) Зате, знаємо, чим лікуватися))))
  • mz1974mz1974
    мы были в болгарии в августе. в отличие от крыма, где болеем в любом месяце - в болгарии нкто ничего
  • HellenPHellenP
    я только вернулась из Болгарии Были в Албене 2 недели. Слово "ротавирус" в контексте "Маши нет - она с ротавирусом свалилась" слышали и доктора на этаже как-то встречали, но чтоб прям-таки все и поголовно лежали... Кушали в разных кафешках. Настращала малую, чтоб руки хорошо мыла...
  • Натали_SНатали_S
    про стаканы...))) когда я работала в отеле, у нас ходили анекдоты о том, что горничные обычно одной и той же тряпочкой вытирают все в номере - и пыль, и стаканы). Вот из тех соображений, стаканы в номере лучше хорошо споласкивать)
  • ma ma rusyama ma rusya
    ))))
  • ElefantElefant
    мы были в августе, чудесно отдохнули

--
    Лови каждую минуту счастья.Удачи!!!
    мама Таня и доця Януська
  • ElefantElefant
    как я люблю Албену

--
    Лови каждую минуту счастья.Удачи!!!
    мама Таня и доця Януська
  • HellenPHellenP
    мы жили в Доросторе 3* ну очень раздолбанные. Нам тряпочкой ничего не вытирали - только пол если подмели - радость :)
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ