Покращення добралось и до матерей-одиночек

 • jozhjozh
  Сообщений: 567
  У грудні Кабінет міністрів планує запровадити непрямі методи оцінки доходів громадян.

  "З 1 грудня на всю країну буде поширений експеримент по непрямій оцінці доходів громадян, які претендують на соціальну допомогу", - заявив міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

  Перевірятимуть матерів-одиночок, які претендують на соціальну допомогу. Інспектори управлінь праці і соціального захисту будуть опитувати сусідів про доходи матерів-одиначок.

  Соціальну допомогу не призначатимуть тим жінкам, які мають кондиціонер, сучасний велосипед, скутер, посудомийну машину, хто робить ремонт з використанням дорогих будматеріалів. Також інспектори будуть цікавитись наявністю співмешканців і квартирантів, породистих тварин та отриманням грошових переказів з-за кордону.

  Цей метод вже застосовується з квітня в трьох областях - Волинській, Кіровоградській та Чернігівській.

  За результатами тих оцінок лише кожна четверта мати-одиначка дійсно потребує допомоги, а реальні доходи трьох інших цілком дозволяють їм обходитися без допомоги держави, повідомив експерт Центру Разумкова Павло Розенко.

  Однак, він зазначив, що не чув жодних позитивних відгуків про експеримент з вищезгаданих областей. Соцпрацівники скаржаться, що замість того, щоб виконувати свої обов'язки, вони мають стежити за матерями-одиначками.

  Зазначимо, що українські сім'ї отримують найменшу в СНД допомогу на дитину. Місячну фінансову допомогу держави середньостатистична сім'я витрачає швидше, ніж за тиждень.

  tsn.ua/groshi/materi-z-velosipedami-ta-porodistimi-tvarinami-ne-otrimayut-socialnu-dopomogu.html

  Комментарии излишни...
 • fillfill
  Сообщений: 326
  ... ...
 • jozhjozh
  Сообщений: 567
  И ремонт, не забывайте про ремонт! Так что вперед обои сдирать со стен. :D

  Впрочем, не все так страшно, тут на другом форуме мамочки уже законы подняли, - в общем, не имеют права отказать с аргументацией, что материальное состояние хорошее. Так что будьте уверены в своем праве.
 • fillfill
  Сообщений: 326
  спасибо за совет, моя подруга сама ребенка воспитывает у нее до рождения ребенка был конд и хорошая мебель, сейчас ей сложновато материально. Ну пусть тогда зарплату платят меньше, тем у кого хорошее мат. положение. Чего ж они тогда в Феофаниях бесплатно лечатся, а простным смертным там же за деньги предлагают ? А на какой закон ссылка ? Да они ж впрочем и законы поменять могут))))) Просто нет слов, и те копейки и те забирают и у кого, у детей, при всем при том, что взнос в сад плати, ремнот, школа, ух, молчу, бо дальше цензурно не могу выражаться
 • jozhjozh
  Сообщений: 567
  Ссылка zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=2&nreg=1751-2001-%EF

  Плюс к этому еще есть Конституция:

  Стаття 22. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.
  При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

  Стаття 46. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

  И особенно насчет опроса соседей интересно:

  Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України.
 • fillfill
  Сообщений: 326
  спасибо передам ей ю
 • СимкаСимка
  Сообщений: 0
  Вита, вот вы всегда вовремя и с полезной мыслью! Надо подумать, да.

  --
  свой мозг людям не вставишь - у них для этого нет специального HDMI входа (C) Armada + Mrs_Berimor
 • fillfill
  Сообщений: 326
  судя по тому, что я видела в новостях, могут просто прекратить выплаты и все. Куда тогда жаловаться ? Только в суд ?
 • fillfill
  Сообщений: 326
  ... ...
 • jozhjozh
  Сообщений: 567
  Не надейтесь Вот сейчас голодающим сомалийским пиратам помогут (не шучу, новость была про отправку миллиона гривен гуманитарной помощи африканским странам), и вернутся покращувать далее мам с детьми. Так что готовьтесь и запасайте крупу и соль.
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ