рекомендую чудову гувернантку

 • nelenenelene
  Сообщений: 4
  З середини серпня звільняеться наша няня/гувернантка, оскільки діти вже виросли та дещо змінилися обставини.

  Наталя Григорівна - вчитель української мови та літератури, прекрасний вихователь, добра людина, а для наших молодших дітей стала справжньою молодою бабусею.

  Шукали ми україномовну освічену людину для допомоги з уроками середньому сину, але протягом цих 3 років вона займалася і розвитком і доглядом за нашою наймолодшою донечкою, і допомагала старшій з підготовкою до ЗНО.
  Дуже сумлінна працівниця, людина, якій ми беззаперечно довіряємо. Дуже хотілося б допомогти їй знайти гарну родину.
  Маючи досвід з іншими нянями, можу сказати, що з Наталією Григорівною нам дійсно пощастило. До речі, знайти її нам допомогала психолог, а одним із критеріїв було те, щоб людина, яка увійде в нашу родину, сама була щасливою у житті та позитивно дивилася на світ.

  Єдине застереження - це те, що їй буде важко в так званій "італійській" родині, оскільки сама вона людина дуже спокійна і тендітна.

  Всі документи та рекомендації надамо.

  Контактувати можна мене за телефоном 0676596893 або [email protected] – Олена.

 • nelenenelene
  Сообщений: 4
  Район Академістечка/Житомирської, або будь-де вздовж цієї гілки метро до центру - найкращий варіант. Але інші варіанти теж можливі.
 • nelenenelene
  Сообщений: 4
  Я не зможу відповідати на телефон протягом місяця. Отже. телефонуйте напряму Наталі Григорівні за номером 0982897514 або пишіть мені на електронну адресу.
 • fandorinfandorin
  Сообщений: 7
  я на Святошино живу. нужна няня малышу 1.3 месяца. она готова уже работать? оплата помесячно или почасово? как она хочет и сколько?
 • nelenenelene
  Сообщений: 4
  Зараз в інтернеті буваю нечасто і відповісти на двінок теж не можу. Тому, якщо комусь цікаво, пишіть мені на пошту.
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ