работающим мамам о больничном листе

 • мамауляшимамауляши
  Сообщений: 97
  наказ МОЗ от 6-12-2011 №882, №163/20476 от 02.02.2012
  вот ссылка http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0163-12

  "3.12. Листок непрацездатності видається одному із працюючих батьків (опікуну або піклувальнику), який виховує дитину-інваліда до 18 років, лікуючим лікарем до від’їзду в санаторно-курортний заклад на весь термін лікування дитини в санаторно-курортному закладі з урахуванням часу на проїзд в обох напрямках за наявності висновку ЛКК про необхідність стороннього догляду під час лікування у санаторно-курортному закладі.

  Листок непрацездатності видається одному із працюючих батьків (опікуну або піклувальнику), який виховує дитину-інваліда до 18 років, лікуючим лікарем до початку лікування у медичних центрах реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи (далі - Центр) на весь термін лікування дитини в Центрі з урахуванням часу на проїзд в обох напрямках на підставі довідки-виклику з Центру та за наявності висновку ЛКК про необхідність стороннього догляду під час лікування у Центрі.

  Закриття листка непрацездатності проводиться лікуючим лікарем на підставі медичного висновку Центру або санаторно-курортного закладу про проведений курс лікування дитини-інваліда з урахуванням терміну фактичного перебування в Центрі.

  У разі порушення режиму особою, що здійснює догляд за дитиною-інвалідом до 18 років, лікуючий лікар Центру або санаторно-курортного закладу робить відповідний запис у листку непрацездатності, який засвідчується підписом головного лікаря та круглою печаткою Центру або санаторно-курортного закладу.

  Мне пригодилось то, что даже если лечиться в центре реабилитации, то тоже положен больничный, а то в Донецк ездила только в счет кровного отпуска...
 • ChristinaChristina
  Сообщений: 68
  спасибо, не знала, тоже на курсы брала отпуск..


  --
  Я - стайер. Бежать долго. Но впереди вижу цель. Да и вокруг ничё так.
 • мамауляшимамауляши
  Сообщений: 97
  вчера сказала об этом участковому неврологу.... она тоже не знала и зава стационара теж...)
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ