Дві сім"ї родичей мають бажання всиновити дитину - допоможіть підказками

 • mirchikmirchik
  Сообщений: 1,544
  Сказали, що тепер можна всиновлювати із дитбудинків не лише за місцем проживання, а будь-де. За місцем проживання можна чекати дуууууже довго. Попросили мене дізнатися хоч щось.
  Чесно кажучи, я сама не розумію, що спитати хочу :/ Тут на Уауа, Лікарі багато волонтерів, які допомогають дитбудинкам, можливо є якіс ьпрограми допомоги консультаційної? Вибачте, я не знайома з процедурою всиновлення, тому можу здаватися наївною/дурною.
  Обидві сім"ї мають ВЕЛИЧЕЗНЕ БАЖАННЯ і причини. Одні, точно знаю, вже документи всі подали. Яким чином можна стати претендентом на дитинку в якомусь дитбудинку?

  --
  Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення
 • jozhjozh
  Сообщений: 567
  Чому це "тепер"? Це завжди можна було. По всій Україні. От тільки не напряму до дитбудинку звертатися треба, а у службу у справах дітей відповідної області. Також дивіться на sirotstvy.net, там і база дітей, і консультації є.
 • mirchikmirchik
  Сообщений: 1,544
  не знаю так, вони сформулювали, що зараз стало можна

  дякую

  --
  Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення
 • druchokv@gmail.com[email protected]
  Сообщений: 5
  Мы с женой - кандидаты в усыновители . Подбираем детей . Столкнулись с противодействием со стороны Служб по делам детей и руководства детских учреждений. Предлагаем обмениваться опытом. [email protected]
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ