допоможіть згадати ліки

• LugaLuga
    дівчата ,хтось в конференції згадував ліки ,які допомагають заживляти рани, по моєму Харків робить
    не зберегла посилання
    тепер дуже треба згадати, через гугл знайти не можу

• LugaLuga
    дякую, про неї читала ,але ж хочу таки знайти і ті ліки :)
  • ЛужокЛужок
    еще контрактубекс рассасывает рубцы ..
  • BetsiBetsi
    + Спасатель.

--
    Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как встретим того единственного человека. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны.
    Маркес.
  • LugaLuga
    нє це рідина:) розчин, починається по моєму на літеру М ось такі загадки ,якось недавно хтось згадував у якійсь темі:)
  • BetsiBetsi
    мирамистин?))

--
    Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как встретим того единственного человека. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны.
    Маркес.
  • LugaLuga
    по моєму він, але він раніше продавався у великих скляних банках? чи щось схоже на нього ,всьо зависла:) але по моєму близько до назви ,чи це він і є?
  • BetsiBetsi
    ))))почитайте в гугле описание. Может поймете!))) бо у меня дома нет ни того ни другого, и не страдаю))))

--
    Маркес.
  • LugaLuga
    я також не страдала:) опис прочитала ,по моєму воно:) а тепер ще й треба виявилось
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ