Про окончание учебного года

  • Ali18Ali18
    Сообщений: 661
    http://ridna.ua/p/minosvity-vyznachylosya-iz-rozkladom-shkolyariv-pid-chas-evro-ta-zno/
    Міністерство освіти і науки, молоді та спорту встановило, що навчальні заняття для 1-8 і 10 класів завершаться 25 травня.

    Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

    Водночас для 11 класів навчальні заняття закінчаться 3 травня, після чого 4-11 травня у них пройде державна підсумкова атестація, зокрема, з української мови (обов'язково), математики або історії, або профільного предмету, а також з предмета, який обере учень.

    12-13 травня випускникам 11 класів вручатимуться документи про освіту.

    Також Міносвіти затвердило графік проведення зовнішнього незалежного тестування.

    Згідно з цим графіком, 15 травня відбудеться тестування з хімії, 17 травня — з російської мови, 19 травня — з географії, 21-22 травня — з математики, 24 травня — з всесвітньої історії, 26 травня — з іноземних мов (англійська, іспанська, німецька, французька), 28-29 травня — з української мови та літератури, 31 травня-1 червня — з історії України, 5 червня — з фізики, 7 червня — з біології.

    Державна підсумкова атестація учнів 4 класів з української мови та читання (мови навчання) та математики пройде 11-18 травня.

    У 9 класів навчальні заняття завершаться 14 травня, а 15-30 травня пройде державна підсумкова атестація. Учні проходять атестацію з п'яти предметів: української мови, математики, біології, географії, іноземної мови або іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

    Нагадаємо, в липні 2011 року Кабінет Міністрів рекомендував завершити навчальний рік 2011/2012 до 25 травня 2012 року в зв'язку з чемпіонатом Європи з футболу. У червні 2011 року Міносвіти опублікувало лист, в якому заявило про намір почати вступну кампанію до вищих навчальних закладів в 2012 році 2 липня.

    --
    Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд
  • Ali18Ali18
    Сообщений: 661
    Что интересно, в нашем лицее даты ДПА не совпадают.
    Скоро родительское собрание, буду выяснять что и как.

    --
    Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд
  • hamsterhamster
    Сообщений: 437
    Совпадать должны украинский и математика Там номера заданий и варианты объявляют по телевизору. А остальные экзамены школа расставляет, как удобно.
  • Ali18Ali18
    Сообщений: 661
    У нас 12й класс. Лицей. Они в прошлом году сдавали 3 или 4 экзамена, что-то я уже призабыла. Вроде, математику уже сдали... Сейчас в феврале еще 2 экзамена будут, потом практика на 2 месяца и опять экзамены должны быть. Получают и свидетельсво об образовании, и диплом по специальности. Ну и еще это ЗНО параллельно. В общем, я как-то запуталась совсем уже. Надеюсь, на собрании разберусь. :-)

    --
    Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд
  • no_vano_va
    Сообщений: 312
    12 класс? Сейчас и такое есть? .

    --
    Небьющаяся игрушка - это игрушка, которой ребенок может разбить все свои остальные игрушки.
  • Ali18Ali18
    Сообщений: 661
    И раньше было, и сейчас. Они же диплом получают (т.е. у них предметов в 2 раза больше, чем в школе + практика) и могут поступать на 2-3 курс ВУЗа по данной специальности. Ну, это называется не 12й класс, а 3й курс лицея. Это я так написала, по-простецки.
    В лицее КПИ, когда сын учился там 10 лет назад, также было.

    --
    Ничто так не мешает роману, как чувство юмора у женщины или отсутствие его у мужчины. О.Уайльд
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ