• Подскажите, если кто сталкивался. Неродственная опека, курсы прошли 1,5года назад, вроде бы они действительны год. Сейчас у меня под лпекой ребенок, хочу забрать его брата. Заставят ли наново проходить курсы? Они очень нескоро.
 • mama_KSmama_KS
  Сообщений: 509
  можете смело идти за братиком:) курсы не надо проходить,ведь через пол года у Вас и так будет тренинг по повышению квалификации.А может даже и это Вам не надо.Девочки с опекой точнее подскажут.
 • DaliDali
  Сообщений: 15
  опека чтобы стать в банк кандидатов в опекуны .... необходимо подать по новой весь пакет документов в том числе и справку о прохождении курсов и рекомендацию, так что скорее всего надо будет проходить курс по-новому.
 • mama_KSmama_KS
  Сообщений: 509
  ого. Люба,а если ,например,нам под опеку,то тоже такая морока?
 • DaliDali
  Сообщений: 15
  потенційний кандидат для включення до Єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім'ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників має подати наступні документи, без різниці того чи він має досвід виховання прийомних дітей чи ні, згідно постанови №866:
  40. Особа, яка виявила бажання взяти на виховання в сім’ю дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, подає службі у справах дітей за місцем свого проживання:
  - заяву (від подружжя приймається спільна заява, підписана обома подружжями);
  - довідку про доходи за останні шість місяців або копію декларації про доходи, засвідчену в установленому порядку;
  - документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;
  - копію свідоцтва про шлюб (для осіб, які перебувають у шлюбі);
  - довідку про проходження курсу навчання з виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і рекомендацію центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо включення кандидатів до єдиного банку даних;
  - копію паспорта;
  - висновок про стан здоров’я заявника, складений за формою згідно з додатком 5;
  - довідку від нарколога та психіатра для осіб, які проживають разом із заявниками;
  - довідку про наявність чи відсутність судимості;
  - письмову згоду всіх повнолітніх членів сім’ї, що проживають разом з особою, яка бажає взяти дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, під опіку, піклування, утворити прийомну сім’ю або на власній житловій площі — дитячий будинок сімейного типу, засвідчену нотаріально або написану власноручно в присутності посадової особи, яка здійснює прийом документів, про що робиться позначка на заяві із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, підпису посадової особи та дати.
  Строк дії документів, зазначених у цьому пункті, становить дванадцять місяців з дати видачі.

  Тобто Вам також прийдеться проходити навчання.
 • mama_KSmama_KS
  Сообщений: 509
  вроде бы все нужные и важные документы но как же не хочется всем этим заниматься.И наверное не только я одна такая,сколько же детей сидят в ДД из-за нашей лени:((
 • jozhjozh
  Сообщений: 567
  Ну вообще-то странно Что заставляют проходить курсы повторно. Толку с этого? Чисто для галочки?
 • mama_KSmama_KS
  Сообщений: 509
  та отож. ведь программа курсов одна и та же.А мы еще и повышение квалификации проходим.И нам не интересно изучать одинаковый материал с теми,кто только начинает путь к детям.Только трата бюджетных денег.
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ