Порекомендуйте чудового стоматолога у Львові для дитини.

 • alena.strannikova@mail.ru[email protected]
  Сообщений: 11
  Усім привіт! Порекомендуйте чудового стоматолога у Львові для дитини. Хочемо порадитись, щодо вирівнювання зубів.
 • drazhena_57@mail.ru[email protected]
  Сообщений: 27
  Ми, та багато хто з нашої родини, відвідуємо стоматологію на вулиці Шота Руставелі. Нічого поганого про них сказати не можу. Нещодавно були там з синочком, консультувались шодо порушення прикусу у дитини. Нам запропонували лікування безапаратним методом, були дуже ввічливі. Враження залишились самі позитивні , та й малому там сподобалось. Він взагалі видав, що ця тьотя- найкращий дитячий стоматолог у Львові
 • А ми лікували в звичайній міській лікарні
 • ilya.petrash44@gmail.com[email protected]
  Сообщений: 28
  Да во Львове вроде в городской стоматологии нормально лечят http://www.goodstom.ru/ ну покрайней мере мне все понравилось)
 • kopo@i.ua[email protected]
  Сообщений: 16
  Нам сподобалося дуже в "Стоматології Олексюка" в Тернополі. Там є прекрасний лікар Ярина Вікторівна, до якої ми потрапили абсолютно випадково, коли були в гостях у родичів, і у дитини розболівся зубчик. Хотілося б щоб всі дитячі стоматологи володіли таким професіоналізмом як у неї і зарядом позитивної енергії, який вона передає діткам. Я дуже переживала, думала що у моєї донечки буде істерика, коли її посадять в стоматологічне крісло, але Ярина Вікторівна граючи, захопила мою дитину, що та навіть не помітила як з зубом все вже було добре. Чудовий фахівець, всім хто з Тернополя рекомендую.
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ