Садочок до 3 років

 • ira.paska.89@mail.ru[email protected]
  Сообщений: 10
  Добрий день. Моему синочку на вересень буде 2,4 роки. Планую віддати дитину у дит садок. Поділіться будь ласка як ваша дитина реагувала і чи не рано?
 • Tasha_@Tasha_@
  Сообщений: 5
  Я свою донечку відвела до садочку, коли їй було 2,2. За пів року до цього ми ходили повз садочок, дивилися як там дітки граються, я їй пояснювала, що їх мама і тато туди відводять на весь день, залишають з хорошею тьотею вихователькою, а ввечері забирають, запитувала чи вона туди ходити разом з іншими дітками. Вона дуже хотіла і з задоволенням вперше пішла. Спочатку дітки тільки на майданчику гралися, знайомилися з вихователями, звикали до них, а батьки стояли поруч і спостерігали, пізніше (десь через днів 4-5) їх відвели в групу. Донечка досить швидко звикла, їй подобається там, десь через тиждень-півтора, вона вже залишалася там на весь день. Але зранку їй дуже важко прокидатися і розставатися з мамою. З цього приводу у нас істерика. Як тільки відвожу в групу і йду за двері, істерика припиняється, вона там снідає, грається, спить, ввечері забираю щасливу дитину і обіцяє всім завтра ще прийти, а зранку знов та ж історія. Але ми рідко відвіюємо садочок бо вона хворіє часто: 3 дні в садочку 2-3 тижні вдома, в звязку з цим таке довге звикання до садочка. У нас в групі всі діти по різному звикали, всі плакали, бо до садочка таких довгих розлук з мамою не було, але з часом звикли, їм цікаво там, вони там вчаться ділитися іграшками, дружити, спілкуватися, вони дуже швидко розвиваються в садочку. Найважче це звикання і адаптація, причому найважче для мам, діти швидко звикають, а от у нас серце не на місці)) Обирайте в садочку вихователів, бо якщо це добра людина і дитині з нею буде легко і приємно спілкуватися, то і садочок вона полюбить і звикне швидше. У нас спочатку і на ручки брали і заспокоювали коли мама йшла. Тож багато залежить від вихователя. 
 • marina.vladu@mail.ru[email protected]
  Сообщений: 277

  Мы начали ходить в 2,3 

 • marina.vladu@mail.ru[email protected]
  Сообщений: 277

  Первые 3 дня по часу, на  4 день до обеда расставался плакал , но неистеричил. Когда уходила быстро успокаивался  

 • medenets.nastia@yandex.ru[email protected]
  Сообщений: 1,309
  Я хотела своего отдать в 2.5 года, но нам в садике сказали что только в сентябре можно отдавать, а нам в августе только 2 будет.
 • medenets.nastia@yandex.ru[email protected]
  Сообщений: 1,309
  Пришлось записываться на 3 года.
 • JoleenJoleen
  Сообщений: 55
  По мнению педиатров - чем раньше, тем лучше отдавать ребёнка в садик. Он быстрее привыкает к садику в раннем возрасте. Главное рассказывать малышу про садик в красивых красках и ни в коем случае им не пугать, а то есть такие мамы "не покушаешь - отдам в садик!". И всё - считайте, что вы поставили крест на садике.
 • allworksintheworld@gmail.com[email protected]
  Сообщений: 7
  Нашему саду 12 лет. Готовы принимать детей даже с 4 месяцев. Все зависит от специалистов, помещения и материалов. 

  Согласен с постом Выше.
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ