м.Вишневе.Дитячі садочки та центри розвитку для дітей

• Доброго дня! Живу у місті Вишневому не так давно, маю дітей 2 та 4 років. Розкажіть, будь ласка, про існуючі приватні дитячі садочки та центри розвитку для дітей такого віку. Дуже буду вдячна.
  • ИрикИрик
    Приглашаем Вас в Центр "Маленькое счастье" на Софиевской Борщаговке
    • Развивающие, творческие, спортивные занятия для детей от 8 мес. до 10 лет (Монтессори, раннее развитие, логика, чтение, английский, испанский, живопись, театральный кружок, аппликация, танцы, айкидо, акробатика);
    • Группа полного дня для деток от 3 лет
    • Альтернатива школе (домашнее образование)
    • Для взрослых: танцы, йога, живопись

У нас большой частный дом, огороженная территория, площадка, батут, летом бассейн. Работаем круглый год.
    2284387, (093)813-35-00, (099)738-50-39
    www.little-happiness.kiev.ua

Прикрепленные изображения:

• vishneviy2006@rambler.ruvishneviy2006@rambler.ru
    Пройшла вже з малим майже всі центри у Вишневому, навіть у Києві. Можу на сьогодні рекомендувати виключно Центр розвитку дітей "Зернятко" (Вишневе, Остапа Вишні, 1, в центрі біля пошти та загсу, навпроти стадіону школи №2). працюють на результат, головне регулярно відвідувати заняття, ціни нормальні для тієї наповнюваності занять, які вони пропонують. Спілкувалась з іншими мамочками - теж задоволені, хвалять садочок. Зайдіть на їх сайт зерніатко.ком.юа, там є вся інформація. Була у них на масажі - масажисту респект, не йде в порівняння ні з чим, це варто тих грошей, тим паче, що на здоров"ї не економлять, вирішила, що й малому візьму курс, тим паче, що у них зараз акція, і чоловіку на ДН куплю подарунковий сертифікат на масаж. Ходила на їх йогу, теж класно, як для тіла, так і для душі, взагалі для гармонії із самим собою. рекомендую відвідати їх і спробувати заняття, переконана, що не пожалкуєте :-)
  • tatasja88@gmail.comtatasja88@gmail.com
    очень хорошо буду знать)
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ