Дуже потрібен грамотний дитячий епілептолог!!!!!!

• ym_g@ukr.netym_g@ukr.net
    Порадьте будь ласка грамотного дитячого епілептолога. Уже були в багатьох, але їх думки різняться. Зараз у мене на руках є призначення від чотирьох різних лікарів Головні, Литвин, Здвижкової і Сілаєвої. Дівчата, дуже хочу не промахнутися із вибором правильного лікування і не нашкодити дитині.

У дитини 4 років (була гіпоксія під час пологів), потім в реанімації були судоми. Після чого впродовж 3 років і 9 місяців не було жодних натяків на епілепсію. Розвивався по нормі, єдине, що не було тільки мови. Після препарату Цераксон, який нам призначили в мовному центрі на Миропольській у дитини почались дивні рухи, які поступово наростали. Остання ЕЕГ показала епіактивність. 

Дуже потрібні ваші рекомендації!!!!!!
  • SitoniaSitonia
    Так только по ЭЭГ эпиактивность или не дай Бог есть судороги?Или эти странные как Вы пишете движения врачи приравняли к судорогам?Что вам назначили вышеперечисленные врачи? Неужели все рекомендовали АЭПы?
  • SitoniaSitonia
    Конечно по хорошему вам нужно было сделать суточный или хотя-бы ночной мониторинг, чтобы понимать, что это за эпиактивность. А то вот эти ЭЭГ за пять минут меня вообще умиляют. Кстати, где вы делали ЭЭГ?
  • 1juliapixel@ukr.net1juliapixel@ukr.net
    Белобловський. він невролог дитячий й гомеопат. в моєї подруги вилікував від епі дитину з дцп.
    епі зняв за півтора року повністю. й багато чого дуже доброг ще зробив, дитина розвивається, повзає, сама вже їість та п,є...
    він зняв їх з таблеток повністю. 
    його контакти-мабуть є у  інтернеті...
  • SitoniaSitonia
    Белобловський. він невролог дитячий й гомеопат. в моєї подруги вилікував від епі дитину з дцп.
    епі зняв за півтора року повністю. й багато чого дуже доброг ще зробив, дитина розвивається, повзає, сама вже їість та п,є...
    він зняв їх з таблеток повністю. 
    його контакти-мабуть є у  інтернеті...
    Ну во -первых точно неизвестно , невролог Белобловский детский или нет.А во-вторых, эпилепсия считается как-бы вылеченной, если идет ремиссия на протяжении ПЯТИ лет! У ребенка вашей подруги приступы отсутствовали пять лет? И что , прямо вот так сам снял эпи , без мониторинга ЭЭГ?
  • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
    популярное
    СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ