кияночка шамрыла школа

 • you_layou_la
  Сообщений: 3
  добрый день. подскажите плюсы школы в кияночке. стоимость 1600. что дает,? логти искусала.. сил уже выбирать нет .на весах - обычная гос. спец. школа. (англ). спасибо. 
 • oksa-789@meta.ua[email protected]
  Сообщений: 18
  Моя подруга викладала в приватній школі. Після її розповідей - віддала сина в державну спеціалізовану і не шкодую!!!
  Там (в приватній школі) все навчання побудоване на грошах. Заплатиш - буде оцінка (не знання!). А потім, після  тої школи всім розповідали на всіх форумах, що без грошей нікуди не вступиш. Вони думали, така ситема, а насправід діти мали гарні табелі і зовсім не мали знань!
 • you_layou_la
  Сообщений: 3
  да вот Кияночка вроде сильной в математике считается... у них неплохая там нагрузка.. но помимо основных предметов.. куча всякой ерунды типа музычни заняття, информатика (зачем-то в первом классе) .. хореография (никакая совершенно) .. но они делают акцент на то, что с детьми делают и домашку и розважают их... а спецшкола до трех(. и 34 чела в группе.. по поводу денег- вот даже и не знаю... (я про доп.деньги) 
 • oksa-789@meta.ua[email protected]
  Сообщений: 18
  Не так все страшно в державних школах. :)
  У нас в класах максиму 30 дітей. Після уроків - продовженка до 18 і навіть до 19. На продовженці вони гуляють, роблять уроки. Щоправда, вчитель коло кожного не сидить. Але якщо незрозуміло, то можна підійти і запитати. І часто перевіряють чи правильно все зроблено. Дехто з батьків платив вчительці і вона з дітьми робила всі-всі дом. завдання. А потім вони йшли на продовженку чи додому. Також в школах є гуртки: малювання, танці тощо - треба дізнаватися в конкретній школі.

  Що в державній школі добре - так це купа державних перевірок і контроль від санстанції, райвоно.... Звісно, можна відкупитися. Але в приватних шкіль більше грошей на відкуп. 

 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ