Давайте поддержим наших первоклашечек!

 • andrusya@meta.ua[email protected]
  Сообщений: 1

  Інтернет - порталом «Педагогічна преса» оголошує проведення огляду кращих відеоматеріалів за темою «Фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах» (до 1,5 хв). Навчальні заклади, які братимуть участь у зазначеному вище огляді, до 30 травня 2014 року мають надіслати заявку та відеоматеріали на електронну адресу [email protected] з позначкою: «Огляд відеоматеріалів про фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах».

  З метою збереження рухового режиму учнів та їх здоров’я, фізкультхвилинка «АБЕТКА» проведена на уроці української мови в класній кімнаті 1-А класу. Вона проходить під запис пісні «АБЕТКА»(сл. Бориса Федчука), сприяє вивченню та закріпленню алфавіту з виконанням фізичних вправ та наспівуванням пісні, що запобігає втомі, пов’язаній з активною розумовою діяльністю, нормалізує відчуття бадьорості, поліпшує настрій та працездатність першокласників.
  Давайте поддержим наших первоклашечек!!! они так хотят победить))) нет ничего дороже, чем огонь в этих детских глазках!!! проголосуйте за нас пожалуйста  


   http://pedpresa.com.ua/vote10/?p=595

Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
популярное
СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ