Шукаю відгуки про приватний дитячий садок "Країна дитинства" на вул. Флоренції, 7

 • tetyatetya
  Сообщений: 2
  Хто водить своїх діток у приватний садок "Країна дитинства" біля м. Лівобережна (вул. Флоренції, 7), будь-ласка, розкажіть про свій досвід. Хочу восени віддати свого сина (2,5 роки) у цей садочок, але в інтернеті про нього майже немає відгуків або коментарів. Хотілося б знати думку батьків, а не лише інформацію від завідуючої садка.
 • geatgeat
  Сообщений: 462
  подниму тему
 • omiomi
  Сообщений: 100
  Мы ходим с февраля в Краину дитинства на Оболони. Тоже не могла найти отзывы, когда решали туда переходить, видимо потому, что группы маленькие и места бывают редко.
  В целом очень довольны садиком (могу сравнить с очень хорошим гос.), соответствует тому, что рассказывает заведующая. С детьми много занимаются, моей очень интересно, приносит из сада много разной информации, английские слова. За 4 месяца заметили у ребенка большой прогресс, в 4 года уже читаем по слогам. В целом, из этого садика дети обычно не хотят уходить :)
 • tetyatetya
  Сообщений: 2

  Дякую за інформацію :) Буду так збирати по крихті відгуки і можливо здам туди малечу )))

 • [Deleted User][Deleted User]
  Сообщений: 361
  Если не секрет, сколько там оплата? Берут ли там с 2 лет?
 • ВікусяВікуся
  Сообщений: 2
  Дуже хороший садочок, входила туди дочку. Хоча наша історія з садочками почалася не дуже. В 3 роки пішли в розрекламовану "мандаринку", так мало того що ціна в рази вища, ніж в країні дитинства, так там ще й вихователька була жахлив, а ще брали плату за всі творчі заняття, які проходили під час перебування дитини в садочку. Але розкажуть детальніше про "країну". Найкращий показник був той, що дитина приходила в садок в 8 годин ранку я в 19 вечера не хотіла йти додому, казала, що ще хоче гратись. Заняття дуже цікаві, ми пройшли тестування в школу без додаткових занять, здали на високий рівень. Вихователі як мами, носять дітей на руках, годують, доглядають, конфліктних ситуацій не було, в кінці дня розказували про кожну дитину. Другу дитину також буду туди віддавати.
 • ВікусяВікуся
  Сообщений: 2
  Беруть з 2 років, самі відівчають дітей від памперсів і постушок.
 • Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
  популярное
  СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ