Дівчатка, порадьте, будь ласка, що можна ще зробити, коли дали відмову у посольстві США на візу для

• bogdanibogdani
    а ваш брат яким чином "зарекомендував" себе? щодо матеріального стану, то у посольстві не перевіряли документи про нашу фінансову спроможність (про зарплату і сплату податків і тд)
    навіть не запитували маму чи я працюю і ким працює мій чоловік...
  • bogdanibogdani
    чому?
  • А_няА_ня
    але всі ці питання були в анкеті
  • bogdanibogdani
    хм... в анкеті не було питань про наш рівень доходів тільки про мамину зп
  • ballerinaballerina
    а чего вы не спрашиваете об єтих вещах у местной украинской диаспоры? Не со зла, просто удивляют ваши вопросы все время-то врачей там нет, знающих, то посоветовать там никто не может.Прям не америка, а глухенька провинция какая-то.Проще же спросить у тех, кто уже через это прошел, получение визы хотя бы.Причем успешно.А то прям безпорадність суцільна)).Не обижайтесь пожалуйста, просто сложилось странное впечатление.
  • bogdanibogdani
    Певного роду безпомічність. Так. 1. Я не знаю як тут знайти місцеву українську діаспору За весь час я знайшла тільки 2 родини росіян. І то випадково.
    З ними першими консультувалася після отримання відмови на візу.
    2. Я не вмію водити машину, а це означає, що на даний момент коло мого спілкування - це мої сусіди, в яких візовими питаннями не поцікавишся. І інтернет. А в інтернеті я не дуже спец у пошуках. Тож віддаю перевагу натоптаним стежкам
    3. Щодо лікарів. Доки не знайду того, кому дійсно буду довіряти і бачити його професіоналізм, а не надавання мені стандартних інструкцій-шаблонів, буду запитувати в українських лікарів і на форумах.
    ... а щодо безпорадності. То інколи навалюється. І не варто іронізувати.
  • bogdanibogdani
    а ще, мабуть, свого роду звичка. Присіла:) Колись тут була дуже дружня атмосфера і кілька дівчат мені дієво допомогли... Мабуть тому більше цікавлюся думкою тут, аніж гуглю у пошуках нового форуму
  • mama_markamama_marka
    Тільки подати документи повторно: ідмова у відкритті візи найчастіше відбувається через те, що аплікант не зміг/змогла довести, що він/вона не підпадає під статтю 214(b) Закону про імміграцію та громадянство (INA) від 1952 року.
    Стаття 214 (б) Закону США про імміграцію та громадянство часто є приводом для відмови у неімміграціній візі. За цією статтею, кожен аплікант "вважатиметься потенційним іммігрантом, якщо він/вона на час подання заяви на отримання візи не надасть вагомих доказів, ... про те, що він/вона має право на статус неіммігранта, за статтею 101 (а) (15)". В Статті 101 (а) (15) говориться, що неіммігрантом є "чужоземець, що проживає в іноземній країні, не має наміру залишати її, і тимчасово відвідує Сполучені Штати" з різних причин (підприємництво, туризм, студентський обмін і т.д.). Таким чином, згідно закону, аплікант може отримати візу лише у тому випадку, якщо офіцер консульського відділу, який виносить рішення по Вашій справі, буде переконаний у тому, що:

1. Аплікант постійно проживає за кордоном (не на території США);

2. Аплікант не має наміру назавжди залишати країну постійного проживання;

3. Мета поїздки відповідає одній із категорій неімміграціних віз, встановлених INA.

Довести те, що аплікант не має наміру назавжди залишати країну постійного проживання, можна шляхом демонстрації міцних сімейних, економічних та соціальних зв’язків з країною проживання. Навіть у випадку, коли аплікант надає докази існування таких зв’язків, офіцер консульського відділу зобов’язаний, згідно закону, відмовити у наданні візи, якщо існує підозра, що аплікант має намір розірвати ці зв’язки, вони є недостовірними, а зв’язки у США є міцнішими, ніж в Україні, або мета поїздки не відповідає даній категорії неімміграційних віз.

Керуючись Законом про Приватність, політикою Державного департаменту США, та інформацією приватного характеру, наданою аплікантами під час проходження візової співбесіди, ми не можемо обговорювати зміст анкети аплікантів зі сторонніми особами. Просимо не вважати, що відмова у наданні неімміграційної візи пов’язана із сумнівністю намірів запрошуючої сторони. У даному випадку, відповідальність, в першу чергу, несе аплікант, так як він/вона не зміг(змогла) довести під час інтерв’ю, що він/вона не мав(ла) наміру іммігрувати до США, або те, що мета поїздки відповідає типу візи, за якою аплікант звертався.

Відмова у візі за Статтею 214 (б) не є постійною. У випадку, якщо при подальших зверненнях по візу аплікант зможе переконати офіцера консульського відділу у тому, що він/вона не має наміру назавжди залишати країну свого постійного проживання (так як з’явилися нові докази міцних зв’язків, що не були представлені під час першого звернення у консульський відділ, або у зв’язку зі змінами у соціальному, сімейному чи економічному становищі, що сприяють зміцненню його/її зв’язків із країною постійного проживання), йому/їй буде надано візу. Однак, це не є стійкою гарантією надання візи. Без нових доказів міцних зв’язків з Україною, аплікант не отримає візи навіть при повторному зверненні.

У Консульському відділі більше немає окремої процедури подачі документів для аплікантів, яким нещодавно було відмовлено у видачі візи (апеляції). Кожен, хто бажає подати документи на отримання візи в США, може призначити співбесіду в будь-який час, незалежно від часу, який пройшов з дня попередньої візової співбесіди і її результату. Апліканти, яким було відмовлено, повинні користуватися загальною процедурою подачі документів на отримання візи.

Вгору

6. Як громадянин України може повторно звернутися по візу, якщо йому було відмовлено?

Більшість громадян отримують відмову у візі за статтею 214(b) Закону про імміграцію та громадянство США, але це не означає відмову у візі США назавжди. Якщо, при наступному зверненні по візу, аплікант зможе довести офіцеру, що він/вона не має наміру залишати своє постійне місце проживання за межами США та надасть нові докази міцних зв'язків, які не було представлено під час попереднього звернення по візу, або якщо його/її соціальна, сімейна чи економічна ситуація змінилася і зв'язки з рідною країною посилились, то апліканту може бути видана віза.

--
    We Scare Because We Care (c)

• 3z3z
    ничего не поможет. Не помогло даже письмо сенатора штата, в котором писалась просьба выдать визу бабушке, так как дочь родила тройню и не может приехать в украину отказывали 2 раза.
  • КимуляКимуля
    Все залежить від офіцера там У мене мама отримала в травні візу без проблем. я тут по робочій навіть року нема як приїхала.
    основні запитання, які задавалися:
    скільки дітей, скільки внуків, дк які внуки знаходяться, хто залишається в Україні, на скільки їде, до кого їде.
    Попався класний офіцер, який відкрито сказав, що мамі пощастило, що в Україні залишається син і 2 онука.

Вашій мамі скоріш за все дали відмову через те, що мало прив"язки до Україхни і вона вважається потенційною емігранткою.
  • north7north7
    А де Ви прживаєте? Ми живемо в Півн. Кароліні.Мою маму теж не випустили, а батьку - через 2 тижні після маминого походу -дали візу. Я гадаю - це лотарея.
    Мама ходила ще через рік- знову відмова:(
  • Kotena2004Kotena2004
    2 года назад мы с мужем открывали визу США, в соседнем окне пожилая женщина пыталась открыть визу для поездки к дочери.
    Год назад ей отказали. Меня поразил офицер, который просто пытался ей помочь и спрашивал - скажите мне, что у вас поменялось за год, чтобы убедило меня, что вы не останетесь в США? Расскажите, что Вас здесь держит?

Мне показалось, что для них это основные вопросы.
  • паппап
    Ну есть распространённое мнение, что едет нянчить внуков - отбирает потенциальную работу у местной няни. Не знаю, насколько эта легегда обоснованная, но я бы тоже на внуков не упирал.

Я, когда для мамы моей жены писал приглашение, в основном распинался на тему того, какой она незаменимый человек у себя на работе, что у нее на попечении престарелая мать, и рядом, в Украине живёт ещё одна дочка с малолетними внуками.

Если есть какие-то такие факты - обязательно упоминайте в приглашении, соберите документы на квартиру - машину - прочее крупное имущество, и пробуйте ещё раз. В США отказ - это не чёрная метка, а в такой ситуации, как у вас (мама едет к дочке) визы дают довольно часто.

Не отчаивайтесь!
  • ХуторянкаХуторянка
    мама же говорила, к кому едет? в анкете указывала? они справки и навели именно по оплате налогов
    брат изначально ехал туда на работу, он высокий специалист в своей области, соответственно высокий уровень ЗП и уплаты налогов

--
    "Лучше хороший матерящийся человек, чем тихая воспитанная сволочь."
  • А_няА_ня
    я бы посоветовала податься еще раз, но тщательнейшим образом подготовиться. Как уже писали выше - при получении визы существует презумпция того, что мама - потенциальный иммигрант. Ей надо доказать обратное. Рассказать, чтО ее тут держит - другие внуки, дети, работа, пенсия, квартира, подружки, кот. Что в штаты она едет, в основном, потому что хочет посмотреть страну (а не сидеть с внуком).
  • bogdanibogdani
    ми писали у запрошенні - відвідати такі-то і такі-то музеї, там-то і там-то, побачити Ніарарськи водоспад.... але у неї нема інших дітей, нема інших внуків, нема чоловіка.
    із документів вона принесла довідку на квартиру і земельну ділянку під забудову і дозвіл з роботи про збереження роб.місця протягом 2-3 місяців відпустки, але офіцер не захотіла глянути
    і її слова, що тут у неї її мама, друзі і робота, де вона вже 35 років незмінно працює, не вплинуло

просто нічогго іншого у неї нема і не буде
    тому й хочу знайти вихід

але все більше переконуюся, що 99% успіху залежить від офіцера і його настрою

мама скаала, що поруч інший офіцер дуже ввічливо розпитував у жінки, про внуків у США, про роботу сина
    а її офіцер сказала не вднімати її часу, таких як ви тут море, перечитати листок, який вона дала мамі і йти додому. причому досить таки грубо сказала
  • bogdanibogdani
    дякую:) намагаюся. але не дуже виходить...блін... ну ніби все за правилами робили... ми навіть не починали нічого доки вона не приватизує квартиру і землю, а почали все тільки після отримання документів..
  • bogdanibogdani
    Массачусетс, неподалік Бостону
  • bogdanibogdani
    да. проте зп у чоловка немаленька і податки досить пристойні, особливо враховуючи, що нашому штаті податки вищі, ніж у більшості інших...
    у нього дуже погана страховка медична від роботи, тому наші доходи провалюються у лікарнях на малу і малого
    але цього в анкеті не питалося:)
  • bogdanibogdani
    ви як завжди:) детально, дієво. дякую... прочитавши все, таки думаю, шо треба обламатися , бо її матеріальний стан не зміниться ніяк....
    і діти нові не зявляться у неї в україні
  • tanuxtanux
    А новый муж?
  • ЕжевикаЕжевика
    Ой, знаете, иногда и с пустыми паспортами дают визы, а с кучей виз - шлепают отказы. Как повезет.
  • bogdanibogdani
    ? чий новий чоловік? мамин? вона неодружена
  • ЕжевикаЕжевика
    У Вашей мамы очень мало шансов получить визу. Ее тут ничего не держит, мужа нет, детей нет в Украине, внуков тоже в Украине нет. Работа и друзья? Этого мало.
    Квартиру можно продать и из Штатов, по доверенности. Может, маме фиктивно замуж выйти?
    Ну и не идти к тому офицеру, она его запомнила?
  • elena65elena65
    из собственного опыта- получение визы-это лотерея .
    моя первая попытка по именному приглашению на конфнренцию-отказ. спустя пару лет-в гости к родственникам-получаю визу(мужа и детей у меня нет). третья попытка спустя 10 лет , имея ребенка скоторым и еду и статус матери-одиночки, получаем 5летнюю мульти визу. и спросили у меня только справку от отца. при этом я в анкете даже зарплату не указала.
  • MelamoryMelamory
    2-3 мес. отпуска??? 100% решили что эмигрантка бабуля, что вы ее приглашаете, чтобы с внуками сидеть

--
    "Дети питаются молоком и похвалами" Мэри Лэм

"У всех куча глюков и с ними надо жить!" Масяня
  • bogdanibogdani
    1. вони не глянули у документи зі школи. тож не знали про це. 2. вона кілька років не використовувала відпустку
  • fillfill
    если впервые, простите на меньший срок. по опыту сотрудницы ей отказывали раза 4. Потом дали сразу на 5 лет. Так что, как повезет((((
  • fillfill
    А какую стправку от отца, если вы мать одиночка? а визы , лотерея, согласна.
  • БарбарискаБарбариска
    Спросите на этом форуме, может там подскажут что делать http://www.govorimpro.us

--
    Life is good!
Войти или Зарегистрироваться чтобы задать вопрос
популярное
СЕЙЧАС ОБСУЖДАЮТ